Apie mane: Baltijos grožio blogerė

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

 

unnamed

 

Geriausiai žmogų gali pristatyti jo draugai, tad štai kokį aprašymą man sukurpė draugė, kai pasakiau, kad nežinau, ką savo skaitytojoms turėčiau pasakyti apie save. Ačiū tau Laura. Paskaitykite.

 

Baltijos grožio blogo kūrėja ir veidas - Karolina -  jauna, žavi, nenustygstanti vienoje vietoje. Dar visai nesenai is pašėlusios klubų ir barų lankytojos, gyvenimo permainų mėgėjos, nenuilstančios keliautojos Karolina tapo gana santūria Manto žmona ir be galo mylinčia Sofijos mama. Tuomet sostinės šurmulį lengvai išmainė į ramaus pajūrio miestelio gyvenimą; anglų ir italų kalbų mokytojos darbą iškeitė į viešojo saugumo sritį. Tačiau tai tik pradžia.

 

Šiame permainų sukūryje, daugiau nei prieš metus, ir gimė Baltijos grožio blogas, iš pradžių žinomas kaip www.karolinamikaliune.com. Iš didelės meilės grožiui visame kas mus supa. Šiuose puslapiuose pinasi ir kaupiasi meilė moters grožio kūrimui iš išorės ir vidaus, asmeninio stiliaus kūrimui, namų šilumos kūrimui. Nuoširdžios dekoratyvinės kosmetikos apžvalgos ir nuoširdūs grožio patarimai turėtų įkvėpti ir padėti moteriai kurti gražesnę save. Šalia to dar rasite ir motyvuojančių sportuoti įrašų bei psichologinių pamąstymų.

 

Baltijos grožio blogas - tai namai, kupini viso to, kas telpa didelėje mylinčios gyvenimą ir nuoširdžios moters širdyje. Namai moters, degančios noru pasidalinti savo patirtimis, atradimais, sėkmėmis ir netgi nusivylimais su Jumis, Baltijos grožio blogo arba angliško Baltic Beauty Blog skaitytojomis.

 

Ačiū, brangiosios, kad skaitote!

Jūsų Karolina

 

P.S. Visi įrašuose minimi produktai yra dovanoti rėmėjų, nebent yra paminėta kitaip. Visada su džiaugsmu priimu naujus pasiūlymus bendradarbiauti, jeigu jie yra brandūs.

 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)