BLAX elastinės juostelės plaukams

on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

blax elastinės juostelės plaukams

 

Daryti antrą kartą tą patį gali būti tikra kankynė, tad belieka keisti požiūrį, ir tikėti, kad antras ar net trečias kartas bus geresnis.

Kalbu apie dingusius įrašus, ir kaip supratot, šiandien priverčiau smegenis nusiteikti juos reabilituoti. Būna dienų kaip tyčia. Taip, būtent tą dieną nusprendžiau rašyti tiesiai į blogą, ir ką jūs sau manot, daug triūso nuėjo veltui, paaiškėjus, kad kažkur viskas dingo. Tokiais momentais pradedi galvoti, kad kompiuteriai niekada nepakeis žmonių darbo.

BLAX elastinės plaukų juostelės, kurias, kiek man žinoma, Lietuvoje galime rasti tik Kristianoje ir  Top Beauty internetinėje parduotuvėje, yra turbūt pats verčiausias, net ir antrą kartą, aptarimo produktas. Kai jas gavau, nesupratau, ką gavau, tačiau vėliau paaiškėjo, kad nieko geriau ir būti negali mano ilgiems plaukams!

Tikriausiai daugeliui yra pažįstamas jausmas, kai plaukų gumukas jaučiasi plaukuose, nes juos tempia žemyn, veržia, ar būna per laisvas. Nervina ir reginys tokių brangių plaukų, apsivyniojusių aplink. Išpeštos brangenybės ataugs, tačiau vistiek nemalonu.

Taip niekada nenutinka su BLAX juostėlėmis. Tai saugus būdas plaukams tramdyti. Man patinka, kad jos nežaloja plaukų, netempia, neveržia, nerauna. Patogu, tikrai patogu, nes visai nesijaučia plaukuose.

Kalbant apie elastinių gumelių išvaizdą, turbūt visos matome, kad tai nieko ypatingo. Kažin, ar sugalvotum nusipirkti šiaip sau, apie jas anksčiau neskaičiusi ir negirdėjusi. Vien dėl dydžio, paprastumo... Tačiau pabandžius plaukus surišti šiomis, beveik plaukuose nematomomis juostelėmis, greitai suprasi, kad stebuklai slypi paprastume. Yra juodos, tamsiai rudos, permatomos ir lyg tamsiai rožinės spalvos.

Kainuoja apie 10 EU. Po aštuonias pakuotėje. Parduodamos Skandinavijos šalyse, na ir pas mus. O norinčioms daugiau informacijos, siūlau paskaityti internetinį BLAX puslapį. Mane ši moterėlė, Barbara Enander, kurią ten rasite, bei galite matyti mano nuotraukoje, kažkodėl labai įkvepia. Dar kartą, valio paprastumo genialumui. Arba atvirkščiai. Tik saugokit nusipirkę, nes gana lengva pamesti!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)