Atostogų lagaminas: drabužiai, avalynė ir kai kas saldaus

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

atostogų lagamino turinys

atostogų lagamino turinys

 

Vis galvojau: noriu nufotografuoti ir parodyti savo lagamino turinį, nes susikrauti jį atostogoms nėra labai lengva. Bet ar pavyks, nes lagamino turinys paprastai nėra labai fotogeniškas?! Velniop, aš tai padarysiu. Ir padariau. Gal kam pravers apėmus krizei, kai lagamino svoris vos (net) 20 kg., o tu nori pasiimti su savimi visą savo spintą. Būna? Tikrai būna? Krizė? Tikrų tikriausia, bet ta iš maloniųjų.

 

Lagaminą susikroviau paskutinį vakarą prieš skrydį: dukra sirgo, aš sirgau, todėl nusprendžiau jo turinį palikti paskutinei valandai prie miegą, nes buvo jau nebe svarbu, ką aš į jį susidėsiu. Galvojau, kad ne pasaulio pabaiga jei ką ir pamiršiu, nes skrendu nors ir į salą, tačiau civilizuota. Ar dar yra tokių vietų pasaulyje kur ko nors trūksta? Žinoma, todėl verta atlikti namų darbus prieš išskrendant ir pasidomėti. 

 

MANO SKUBIAI SUDĖTAS LAGAMINO TURINYS

 

1. VIRŠUTINIAI DRABUŽIAIKelios suknelės, švarkelis, džinsai, odinė striukė, mova, peplum bliuskutė. Ryte atsikėliau ir supratau, kad beveik neįsidėjau drabužių. Griebiau kelias vasarines sukneles ir jų užteko visai savaitei. Drabužius ėmiau derančius vieni su kitais stiliumi, todėl visą savaitę vakarą rytą kaitaliojau jų variantui, taip, kaip išmokau iš skaitytos knygos apie stilių. Dėvėjau savo mėgstamiausis papuošalus (Lovein apyrankė ir auskarai su svarovskiais). To ką įsidėjau pilnai pakako visai savaitei - nesušalau ir neperkaitau. Planas keliauti lengvai pavyko. Sau rašau dešimtuką.

2. APATINIAI DRABUŽIAI. Tiek, kiek savaitės dienų. Užteko vienų kojinių ir kojinaičių, taip pat ir vieno juodo maudymosi kostiumėlio, nes jį parėjusi pasikabinavau išdžiūti balkone, tad šis išdžiūdavo akimirksniu. Užteko ir vienų naktinių bei lengvo chalatuko.

3. AVALYNĖ. SuConverse sportbačiais jau atskridau, o jie yra pats geriausias pirkinys avalynės srityje, nes tinka tiek prie suknelių, tiek prie džinsų. Labai patogūs, tad galima leistis į kalnų žygius. Dar įsimečiau vasarines puošniausias bekulnes basutes (nėra nieko juokingiau už su aukštakulniais rypuojančią turistę) ir dailiausias gumines šlepetes (nes imame tik tai atostogoms, ką turime geriausio, ar ne?), nes kai kurie paplūdimiai yra akmenuoti - teko su jomis ir maudytis. Už avalynės pasirinkimą ir kiekį sau taip pat rašau riebų dešimtuką.

4. KNYGOS. Važiavau ne intensyviai tirti vietovės (planas nepavyko), o daugiau ramiai pabūti ir pailsėti skaitant knygas (spėjau viską), kurias imu iš bibliotekos! Būtinai visiems patariu pasinaudoti galimybe skaityti knygas nemokamai ir jų nekaupiant namuose. O ir šiaip skaityti yra sveikintina! Ypač atostogų metu. Pasiėmiau dvi lengvo turinio knygas. Prancūziškos paslaptys man labai patiko, tačiau vaiko milijonieriaus tema vystant pozityvaus mąstymo idėją man pasirodė kiek... filosofinė. Tad ją perskaičiau ne visą. Dvi knygos buvo pats tas. Būtų pritrūkę, jei būčiau ištisai skaičiusi, o ne keliavusi po salą.

5. ELEKTRINIAI PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIETAISAI. Čia susimoviau: jų neprireikė. Viešbutyje fenas buvo, o ir šiaip plaukai kai šilta labai greitai džiūna. Kūginių žnyplių nesinorėjo, nes turistai dėl plaukų, kaip ir dėl drabužių, ne itin skiria dėmesį. Na bent aš plaukų sukimą palaikiau beverčiu ir net žalingu užsiėmimu atostogu metu.

6. SALDUMYNAI. Labai džiaugiuosi, kad jų pasiėmiau, tiesa, kaip vėliau paaiškėjo, ne sau. Pasirodo saloje yra įprasta kambarinėms palikti arbatpinigių, na o aš nusprendžiau, kad bus smagu palikti saldainių Vilnius! Kambarinė buvo labai patenkinta ir smagi, nes saldainiai jai patiko. Paaiškinau, kad tai mūsų sostinės saldainiai. Kartais šalia jų palikdavau ir arbatpinigių, tačiau ne visada. Visa kita ko nepaminėjau pravertė intensyviai keliaujant po salą, nors užkandžiauti sočiai pavalgius tris kartus per dieną nelabai reikėjo.

Tai tiek. Ko nepaminėjau (kosmetikos ir kt.), vadinasi apie tai jau rašiau arba yra nesvarbu. Krautis lagaminą gali būti labai smagu, jei turi patirties ir apgalvoji viską iš anksto. O kaip ir sakiau, dabar nėra nieko, ko negalėtum nusipirkti atostogų šalyje. Kartais net smagu ką nors pamiršti ir gauti progą be pasiteisinimų ką nors nusipirkti naujo, ar ne?

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)