Kalėdinės dovanos grožio blogui įkvepia

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

dovanos grožio blogui

GOSH JUVENA PUPA HOME SPA

 

Su Sofija apžiūrinėjame kalėdines dovanas, skirtas grožio blogui. Jų yra ir daugiau, tačiau visomis pasidalinti kol kas nenoriu. Atkeliavo prieš pat Kalėdas: netikėta, nelaukta, nesvajota. Tai GOSH Copenhagen sezono naujienos stilingoje juodoje, grožio blogeriams skirtoje dėžutėje, JUVENA nematyti produktai auksu tviskančioje metalinėje dėžutėje, PUPA HOME SPA lelijų kvapo kūno priežiūros produktai, pasipuošę kaspinais. Jaučiuosi pagerbta. Ačiū iš visos širdies visiems, kas mane pasveikino.

 GOSH naujienos 2016

 

GOSH COPENHAGEN NAUJO SEZONO NAUJIENOS

 

Atkeliavusios GOSH Copenhagen 2016 metų kosmetikos naujienos kaip reikiant pradžiugino, nes vien tik jau maža juoda dėžutė atrodė kaip svajonė - juoda elegancija. Viduje - nauji produktai, vaizdžiai pateikta informacija, o produktai sudėti ant juodo matinio popieriaus. Tokioje dėžutė kaip ši norėčiau gauti visas dovanas. Ji atrood panašiai kaip dabar labai populiari Chanel užrašinė, kurią pabijojau įsigyti pamačiusi komentarus apie netikusią kokybę už didelę kainą. Visada apima nepaprastas jausmas apžiūrinėjant kompanijų naujienas. Ryt viską išbandysiu besiruošdama į klubą. Smalsumas, ar produktai neapvils, žudo.

 

JUVENA AUKSU TVISKANTI DOVANA

 

Juvena naujienos irgi buvo sudėtos į fantastiško grožio auksinę dėžutę, kurią vėliau naudosiu papuošalams. Kai ją pamačiau, pagalvojau, kad man protas pasimaišė, nes vėl ta pati mintis, kad man dėžutė svarbiau už turinį. Na tikrai, įdėkit man kad ir kokį menknienį, bet į išvaizdžią dėžutę, ir būsiu laimingiausia pasaulyje! Tas pats su neseniai įsigyta kosmetine - na kosmetinė kosmetine, bet man svarbiausia buvo užrašas, raginantis nenustoti šypsotis. Smulkmenos ir išvaizda man dovanoje yra viskas! Visada pakuoju dovanas pati.

 

PUPA HOME SPA NAUJIENOS

 

Tą pačią temą tęsia PUPA HOME SPA vandens lelijų linija. Tobulybė... Man ant pakuočių suraityti kaspinai yra nepaprastai svarbu: nuimk, ir kažin, ar norėsiu įsigyti. Iš dalies juokauju, iš dalies ne. Jei rimtai, kai pamačiau, kad dovanų gavau lelijų kvapo kūno purškiklį ir dušo želę, nuoširdžiai džiaugiausi kaip mažas vaikas. Kaip tik planavau įsigyti naują kompanijos purškiklį, nes pirmas man labai patiko! Bėda ta, kad nėra mėginių pauostyti, bet turėdama jau antrą purškiklį išsiaiškinau, kad galiu imti bet kurį kvapą - man tikrai patiks. Kvapas - kaip prabangiausių kvepalų! Saldžių lelijų... Pakylėjo į dangų, kai važiuodama namo iš Klaipėdos juo apsipurškiau. Nesulaukiau Kalėdų, kad išbandyčiau šį savo svajonių produktą!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)