Kalėdinis sveikinimas Baltijos grožio blogo skaitytojams

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Kalėdinis sveikinimas Baltijos grožio blogo skaitytojams

 

Brangūs Baltijos grožio blogo skaitytojai,

 

Dažniausiai šnekučiuojamės paviršutiniškomis temomis, nes mėgstame po sunkių darbų su puodeliu kavos išjungti galvas ir atsipalaiduoti su lengvo turinio skaitalu apie grožį, kuris pakelia nuotaiką, supažindina su kuo nors nauju, kartais priverčia ko nors užsinorėti, o kai kada ir sulaiko nuo nevykusio pirkinio. Kad ir kaip ten bebūtų, tai dar nereiškia, kad mums nerūpi daug svarbesni dalykais, kuriuos išsikeliame sau į viršų kiekvienas asmeniškai. Mums rūpi viskas, tiesa?

Dažnai grožis vertinamas kaip paviršutiniškas dalykas, tačiau tik tol, kol nesuprantama, kad už jo slepiasi daug daugiau. Matau daug gražių, protingų, sveikų, bet nelaimingų moterų. Kas atsitiktų, jei skriaudžiama moteris pradėtų pasitikėti savimi, suprastų savo žmogišką vertę, pradėtų norėti daugiau, pamatytų išeitį? Jai tik tereikia patikėti, kad ji graži, svarbi, mylima! Aš šventai tikiu, kad didelius žingsnius galime pradėti daryti pradėdami nuo savo išorinio grožio, nes tai juk pats lengviausias žingsnis! Pasidažiusios, pasipuošusios daug stipriau tikime, kad galime viską. Mano drauge, nusišluostyk ašaras, pakilk! Pradėk nuo mažų dalykų, nuo savo grožio! Tada nesustok: mokykis, tobulėk, svajok. Patikėk savimi! Savo laimei susikurti Tau reikia savęs pačios!

Labiausiai šiame pasaulyje aš nenoriu matyti skriaudžiamų, nelaimingų, vienišų moterų, nes esame atsakingos ir už mūsų vaikų, visos šeimos laimę! Savo skaitytojoms linkiu labiau tikėti savimi ir visada palaikyti kitas moteris, nes turėtume būti sesės, o ne kokurentės. Padėkime pakilti kitoms, tada galėsime kilti visos kartu!

 

Laimingų visiems šv. Kalėdų.

Iš visos širdies,

Jūsų Karolina

Baltijos grožio blogas

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)