Ilovemanythings: įdomiausi grožio produktai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Neringa Ilovemanythings maybelline loreal

 

Neringa, rašanti  Ilovemanythings tinklaraštį, yra gera mano kolegė, šiuo metu rašanti tinklaraštį kasdien! Taip kaip aš dar visai neseniai, kai turėjau daugiau laiko ir energijos. Tik blogeris gali suprasti, kokio atsidavimo reikia norint rašyti kasdien, todėl siūlau nepamiršti kasdien užsukti į Neringos tinklaraštį, pasižiūrėti, ką ji gavo iš MAC, kokį makiažą pasidarė su Maybelline naujienomis, ką veikė Rygoje ir t.t. Juk tinklaraštis yra pats geriausias blogerio atspindys, o juk mums taip smalsu, kaip gyvena kiti! Šiandien noriu jums pristatyti mano manymu įdomiausius kada nors Neringos išbandytus grožio produktus, kurie sudomino ir mane, bei dar šį bei tą.

 

fantos kvapų lūpų balzamas

 

FANTA LIP SMACKER LŪPŲ BALZAMAS

 

Mėgstu Fantą, tačiau jos niekada neperku, nes gazuotus gėrimus esu išbraukusi iš savo pirkinių sąrašo. Visai kas kita yra Fantos kvapo lūpų balzamas, jis yra kiek sveikesnė alternatyva, nors Neringa, atidžiai išstudijavusi sudėtį, pripažino, kad joje yra ir pavojingų sveikatai ingredientų. Neringai balzamas patinka, nes skaniai kvepia, nepaisant to, balzamas palieka poskonį. Taigi, ne kartą sakiau, kad nėra idealių produktų, visgi šis balzamas tikrai vertas dėmesio!

 

mac

 

MAC VERSICOLOUR PERPETUAL HOLIDAY LŪPŲ TINTAS

 

Nors Neringa labiausiai mėgsta natųralius lūpų dažų atspalvius, šį kartą ji testuoja tamsiai violetinį lūpų tintą. Galvojau, kad jis ant lūpų išlieka ilgiau, tačiau Neringa sako, kad tik dvi valandas, o skonis irgi kiek kartokas. Kaip supratau, Neringai ši lūpų priemonė labiausiai patiko savo įpakavimu, kuris tikrai labai stilingas, kaip ir visų MAC produktų, tačiau tai, kad tintas turi prastoką pigmentaciją, tiesą pasakius, mane labai nustebino. Iš kitos pusos, šis produktas mane tikrai sudomino - mėgstu ryškias spalvas, skaniai kvepiančias priemones ir MAC, todėl norėčau pati įsitikinti, kaip veikia šis tintas.

 

Essence Bloggers Beauty Secrets kolekcija

 

ESSENCE BLOGGERS' BEAUTY SECRETS 2016 METŲ KOLEKCIJA

 

Skaitydama Neringos tinklaraštį aiktelėjau iš nuostabos - Essence, mano mylimoji nebrangios kosmetikos kompanija, kartu su grožio blogeriais sukūrė kolekciją, kuri mane ir Neringą sužavėjo savo funkcionalumu. Neringos įraše matome, kaip apgalvotai yra sukurtos net kelios šešėlių, skaistalų, saulės pudros paletės! Aš labai tokias mėgstu, todėl jei pigmentacija bus bent vidutiniškai gera, galėsiu tik ploti Essence, kad taip puikiai pasidarbavo. Essence produktų pigmentacija kaip loterija - niekada nežinai ką gausi.

 

konjac sponge kempinele

 

THE KONJAC SPONGE 100% PURE VEIDO KEMPINĖLĖ

 

Neringa nesusidraugavo su Beauty Blender, tad jos nuostabai, jai patiko ši tinklaraštininkės Salomėjos dovanota kempinėlė. Po veido prausimo su šia kempinėlė veido oda tiesiog švyti! Veidas ne tik valomas, bet ir šveičiamas. Šveitikliai su ja tampa daug efektyvesnis. Įdomu tai, kad sušlapusi kempinėlė išsipučia, turi virvelę,su kuria patogu ją laikyti. Tai visiškai natūralus veido priežiūros produktas, pagamintas iš augalo šaknies. Aš pati irgi norėčiau tokios kempinėlės, tačiau jos kaina nemaža, apie 12 eurų (Top Beauty internetinėje parduotuvėje).

 

Mes, grožio tinklaraštininkės, visos esame panašios, tą pastebiu skaitydama kitų kolegių mintis. Jose atrandu ir save. Visoms yra būdingas noras išbandyti ką nors nauja, maksimaliai prižiūrėti savo išvaizdą. Tuo pačiu esame ir skirtingos, galime tą patį produktą įvertinti visiškai skirtingai, juk turime skirtingus lūkesčius, patirtis, odos tipus ir pan. Bet kuriuo atveju, tikras džiaugsmas, kad mūsų daug, kad mes ne konkurentės, o bendradarbiaujančios kolegės, nes kartu lengviau judėti svajonių link! Ačiū Neringai, kad kuria.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (3 Votes)