Grožio ir stiliaus paroda Klaipėdoje 2016

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Grožis2016 Stiliuz2016

*Organizatorių nuotrauka

 

Praėjusiais metais, kaip tik parodos metu, mes buvome išvykę į Korfu salą, todėl šiais metais lankiausi parodoje patį pirmą kartą, nors tai jau 12 kartas, kai Klaipėdą apgula grožio srities specialistai. Man labai patiko, pirmas įspūdis tikrai geras, todėl jau su nekantrumu laukiu kitų metų parodos, o jus kviečiu kartu pasidairyti po parodą.

 

Paroda Grožis 2016 Klaipėdoje

 

Paroda šiais metais buvo daugiausia orientuota į plaukų priežiūrą: užsiregistravus plaukų barberiai vyrams galėjo sutvarkyti barzdą arba plaukus, taip pat mačiau kaip kirposi vaikučiai, InHair darė nemokamą galvos odos būklės tyrimą ir t.t. Dvejose salėse vyko seminarai ne tik plaukų tema: buvo pristatomos kosmetikos kompanijų naujienos (CANNI NAIL ART, Sibiro sveikatos produktai, bio kosmetika Insight, Izraelio negyvosios jūros kosmetika ir t.t.).

 

Paroda Grožis 2016

 

Vieni seminarai buvo skirti visiems, kiti - tik profesionalams. Kaip jau žinote, aš dalyvavau tik viename seminare apie tendencijas, tačiau ir tai tą laukau dideliu pasiekimu, nes buvau su dukra.

Parodos programa.

 

Paroda Grožis 2016

 

Pirmiausia dėl šventos ramybės su Sofija apsilankėme Švyturio arenos kavinėje, kur dukra kirto lietinius su šokoladu kol aš gurkšnojau savo kapučino. Išleidome 4 eurus. 

Buvau labai maloniai nustebinta, kad parodos metu buvo pasirūpinta vaikų užimtumu. Nemokamai! Linksmo lagamino kambaryje miela animatorė užsirašė mano numerį, kad prireikus galėtų paskambinti (prireikė) ir leido man laisvai vaikščioti. Radau Sofiją gražiai išpieštu veiduku. Smagu! Ačiū ačiū ačiū!

 

Premier kosmetika Paroda Grožis 2016

 

Vos tik įėjau į salę, mane pasigavo labai brangios kosmetikos Premier treneris Antanas (?) ir liepė duoti savo ranką. Na ką gi daviau, nors vėliau pasigailėjau kaip žmogus, bet buvo visai įdomu atlikti mini žurnalistinį tyrimą. Antanas pradėjo trinti mano ranką prabangiu ObeyYourBody valančiu geliniu pilingu. Pilingas labai švelnus, be šiurkščių dalelių ir parodos metu vietoj 99 eurų kaunuoja tik 70! Antanas stengėsi parodyti pilingo veiksmingumą, todėl (?) paklausė, kada paskutinį kartą prausiausi po dušu.

 

Premier kosmetika Paroda Grožis 2016

 

Mintyse praskriejo visi rytai ir vakarai, tačiau klausimas išmušė iš vėžių, nieko neišlemenau. Ar mano riešas tikrai toks purvinas? O gal tai tik sukibę baltos pilingos dalelės? Antanas atkakliai kamantinėjo: ar tepėtės kūno kremu? Tepiausi, tepiausi, atkirtau, o akys žiūrėjo į baltas pilingo daleles, dabar jau sulipusias, tai tariami nešvarumai. Pasijaučiau kaip niekad blogai dėl savo gėdos, kad aš galbūt Antanui nešvari. Velniop, geriau nukreipsiu dėmesį į pačią kompaniją ir kosmetiką. 

Premier treneris pabrėžė, kad Premier yra skirta visiems, o aš tuo metu galvojau, kad aš tiems visiems nepriklausau, nes nei už 70 eurų, nei už 99 eurus pilingo aš nepirkčiau arba jis mane pats turėtų nuprausti. Dar Antanas paklausė, ar esu buvusi Premier salelėje, tačiau atsakiau, kad ne, nes man nepriimtinas agresyvus pardavimas, ypač man jis kontrastuoja su brangių produktų pardavimu.

Padariau kelias nuotraukas ir greitai atsisveikinau su Antanu, pažadėdama sau Premier vengti kaip velnias kryžiaus, nes pirmą kartą pardavimo konsultantas privertė mane pasijusti taip blogai. Taip pat įtartinas ir jų FB puslapis, kur daugiau nei 4000 sekėjo, o vos vienas kitas like

 

Smilebar parodoje Grožis 2016

 

Toliau viskas buvo daug geriau. Labai sudomino Smilebar dantų balinimas be peroksido, parodos metu kainavęs 79 eurus vietoj 140 eurų. Atsisėdi sau į kiaušinį leiolikai minučių ir išlipi iš jo jau baltais baltutėliais dantimis. Svajonė! Paklausiau iš „kiaušinio“ ką tik išlipusios merginos, ar mato balinimo efektą. Na jis iš tiesų matėsi. Gaila, procedūrą ne parodos metu galima atlikti tik Vilniuje. Pasidomėkite Smilebar puslapyje daugiau. Made in Italy

 

Make Up For Ever Grožis 2016

 

Įspūdingiausiai atrodė Make Up For Ever stendas, tiesa, ten jokios moterų apgulties nemačiau. 

 

InHair Grožis 2016

Inhair Grožis 2016 paroda

Foamous Inhair Grožis 2016

 

Tuomet nuėjau ieškoti InHair stendo. Čia buvo labai didelė eilė norinčių pasižiūrėti su aparatu į savo plaukų šaknis, todėl nusprendžiau grįžti kiek vėliau apžiūrėti populiariųjų Foamous putų - kvepalų tiesiai iš Kanų. 

 

Plus Plus konstruktoriai Grožis 2016

 

Vėliau teko bėgti pasiimti lūpą patempusios Sofijos. Parodos metu su ja atradome Plus Plus (Zuja.lt) konstruktorius iš aukščiausios kokybės plastiko. Praleidome daug laiko dėliodamos mažytes plastikines daleles ir jau žinau, ką Sofija gaus Kalėdoms! Dėliojimas lavina kūrybingumą, motorinius vaiko gebėjimus, o mane veikė ypač atpalaiduojančiai. Atstovai buvo labai draugiški, malonūs, bet neįkyrūs, matyt todėl ten tiek ir užtrukome. Čia net gi buvo galima vaikui nusilakuoti nagus nuotaikingu ir nekenksmingu nagų laku!

Kaip man patiko Milk&Ginger papuošalai!

 

Milk&Ginger papuošalai Grožis 2016

 

Tokia buvo mano jungtinė paroda Grožis 2016 ir Stilius 2016. Ačiū InHair už kvietimą. Visko aprėpti vienu įrašu ir vienu apsilankymu tiesiog neįmanoma. Kaip jau minėjau, paroda man labai patiko, kaip supratau ir daugeliui kitų žmonių, kurie nepatingėjo stovėti eilėse prie bilietų. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)