New In Beauty: naujienos mano kosmetinėje iš Kristianos

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Skincode grožio blogas

 

Skincode grožio blogas

L'erbolario grožio blogas

Skincode grožio blogas

BeYu grožio blogas

PUPA Milano grožio blogas

Pupa Milano grožio blogas

Pupa Milano grožio blogas

Pupa Milano grožio blogas

Pupa Milano grožio blogas

Taip smagu įpūsti naujų vėjų į savo kosmetinę. Tas pats, kas atnaujinti savo garderobą pavasariui po žiemos. Deja, šį malonumą kol kas sau leidžiu minimaliai (vakar pirkau škotiškų motyvų pilvą maskuojančią palaidinę), nes kūno apimtys tik dėdėja, užtat galima pirkti rankines, batus, šalikus...Tą ir darau, tačiau taip pat su saiku, nes brangusis, tačiau stebuklingai visoms mamoms reikalingas Baby Bjorn gultukas nemažai kainuoja. Na ir visa kita... Mano kosmetinė, kaip matote, pasipildė Kristianos naujienomis. Jas taip pat galite rasti Kosmadoje. Galiu pasakyti, kad visi Kristianos parinkti produktai man šimtu vienu procentu atitinka mano makiažo skonį. Kažin, ar net būčiau pati sau geriau parinkusi - tai ir dar niekada nebandytas eglės žalumo akių tušas (tobulų tobuliausia spalva, OMG), ir mano mėgstamiausios fuksijų spalvos saldainiais kvepiantis lūpdažis, nude, rudų atspalvių šešėlių paletė (net 9 atspalviai rudos, turbūt bus viena iš labiausiai naudojamų mano palečių keletą metų į priekį. O kur dar violetinio atspalvio akių pieštukas (tobulai pabrėžia mano akių spalvą). Blogerės jau seniai gyrė BeYu Nutri Power makiažo pagrindą, aš pati jo neprisiruošiau išbandyti anksčiau, nes vis dar negaliu rasti nieko geresnio už mineralinę pudrą, kuri apsaugo nuo spuogų (ypač aktualu besilaukiant, jei nežinojote, nes hormonai šėlsta). Skincode veido prausiklis ir odai balanso suteikiantis serumas papildys mano riebios odos priežiūrą. Manau bus tobulos priemonės, nes kompanija nekuria bet ko. Kaip ir L'erbolario. Gavau 24 valandas apsaugantį veido kremą jautriai odai, gaila nėra SPF. Pirksiu atskirai. Viską vainikuoja ANNY avietėmis kvepiantis riboto leidimo rankų kremas, rožinio atspalvio nagus atstatantis lakas, kurio tikrai reiks, kai po gimdymo nagai pradės silpti, taip pat ryškiai rožinis PUPA Milano nagų lakas. 

Tikrai, tobulesnio mano kosmetinės atnaujinimo negalėtų būti, nes viskas maksimaliai pabrėš manyje tai, ką turiu geriausio, gražiausio. Jaučiuosi laiminga. Ačiū tiems, kas rūpinasi mano grožiu, o štai jums tikslus sąrašas nuotraukose matomų priemonių. Gal kažko ir jūsų pavasariui prireiks?

1. Skincode Essentials S.O.S oil claryfying wash veido prausiklis su CM-Glucan ir silicilio rūgštimi, skirtas mišriai ir riebiai odai, skirtas naudoti ryte ir vakare. Sutraukia ir išvalo poras. Be visiems žinomų sudėties blogiukų, todėl tinka net jautriausiai odai.

2. Skincode Essential S.O.S oil control balancing serum riebalų išsiskyrimą kontroliuojantis serumas su CM-glucan (kompanijos sukurta formulė). Skirtas naudoti ryte ir vakare, tam, kad kontroliuotų mišrios ir riebios odos riebaliukų išssikyrimą. Ne pažliugusiam makiažui! Atrodo itin prabangiai.

3. L'erbolario Delicalma 24 hour face cream veido kremas skirtas jautriai odai. Delicalma linija skirta itin suirzusiai odai. Su portulaka, imbieru, avižomis. Kompanija atlieka daug bandymų su savo kosmetika, tai leidža sukurti itin saugios sudėties priemones. Kremą patariama naudoti ryte ir vakare. 

4. BeYu Color Play Lash Tip 20 Evergreen tamsiai žalais akių tušas, skirtas blakstienų galiukų ryškinimui. Kodėl? Nes taip stilingiau, nei nuspalvinti akis. Mažytis, tankinantis. 

5. PUPA MILANO Velvet Garden kolekcijos Pupart šešėlių paletė 009, tinklapyje nėra šio numerio, nes kolekcijos jau nebėra, tačiau yra begalė kitų. 9 rudi atspalviai. Ar gali būt reikalingesnė paletė? 

6. PUPA MILANO Velvet Garden kolekcijos I'm Pupa lūpų dažai, 418 fuksijų atspalvis. Jūs jau žinote, kaip dievinu šios kompanijos lūpų dažus, taip pat žinote, kokia mano meilė fuksijoms. Tobula.Tinklapyje jau nėra, nes tai rudens kolekcija. 

7. PUPA MILANO Velvet Garden kolekcijos VAMP! INTENSE MAXI SMOKY akių pieštukas su kempinėle. 002 violetinis. Tinklapyje jau nėra, nes tai rudens kolekcija.

8. PUPA MILANO Velvet Garden kolekcijos Lasting Color Gel nagų lakas, 170 numeris, fuksija. Tinklapyje jau nėra, nes tai rudens kolekcija.

9. ANNY Pink Berry hand mousse riboto leidimo rankų kremas, kvepiantis avietėmis. Lengvos tekstūros, todėl nepalieka riebalų dėmių ten, kur nereikia. 

10. ANNY Pink Berry repair polish nagų lakas, rožinio atpalvio nagų lakas, suteikiantis blizgesio nagams, ilgai išliekantis. 

Lyg ir viską paminėjau. Bet kokiu atveju, turite nuotraukas, vaizdą susidarėte, tad belieka pradėti planuoti, kaip pačios atnaujinsite savo kosmetinę. Juk neatsisakysite šio malonumo? O gal jau atsinaujinote? Ką pirkote ar gavote dovanų?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)