Pagaliau laikas sau ir atokvėpio gurkšnis!

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ANNY Pink Berry rankų kremas

ANNY Pink Berry rankų kremas

ANNY Pink Berry rankų kremas

 

Galima sakyti tik dabar vėl pradėjau atrasti laiko sau. Gimus Saulėjai tris mėnesius kiekvieną dieną jai turėjau padėti susidoroti su pilvo diegliai. Net nebuvo minčių, kad galėčiau ramiai pagulėti vonioje ar paskaityti. Tomis pačiomis valandomis ryte ir vakare sūpuodavau ją ant rankų, o širdį verdavo verkimas ir nuolat traukomos kojytės. Ketvirtą mėnesį jau daug rečiau tai kartodavosi, tačiau dar ir dabar, jau atkopus į penktą mėnesį, kartas nuo karto suskausta pilvuką. Sofija irgi grįžo į darželį tik nuo rugsėjo, iškart susirgo, tad tik spalio mėnesis leido man atsipalaiduoti, šiek tiek sugrįšti prie svajonių, rašymo, skaitymo, pagaliau galėjau atlikti elementariausias grožio procedūras, tokias kaip nagų lakavimas, makiažas, apmąstyti, ką rengiuosi ir pan. Galų gale ramiai pasėdėti.

 

Šiuo metu vėl prisiminiau savo mėgiamą labai greit susigeriantį ANNY PINK BERRY riboto leidimo rankų kremą - putas. Jis maloniai kvepia uogomis (goji ir spanguolėmis). Specialiai pastačiau jį prie lovos, kad dukras užmigdžiusi prisiminčiau juo pasitepti. Prie kriauklės esu pasidėjusi glicerino, tad po indų plovimo stengiuosi teptis juo. Rankų kremo sudėtyje irgi jo yra. Pastebėjau, kad rankos sensta greičiausiai...

Šalia lovos laikau ir knygas, kurios laukia savo eilės. Šiuo metu skaitau Simonos Burbaitės "Tavo geriausia draugė", kol kas apie ją nuomonė dvejopa, tačiau jei norėsite, galėčiau palikti savo nuomonę pabaigusi (jei įveiksiu). Taip pat jau perskaičiau Mireille Guiliano "Prancūzės gražios visada". Ji apie tai, kaip gražiai senti. Nors man bus trisdešimt, manau, kuo anksčiau pradėsiu ruoštis, tuo vėliau bus lengviau. Knygą skaitant mąsčiau, kad nenuostabu, kodėl Mireille knygos tapo bestseleriais visame pasaulyje. Na o apie lieknėjimą vis neprisiverčiu paskaityti. Gal nereikia (šypt)?

Beje, labai džiaugiuosi savo naujomis šlepetėmis - jos man pakelia nuotaiką. Šlepsiu sau po namus ir "kaifuoju" nuo laisvės gurkšnio ir nuo laiko sau kai tuo metu man šypsosi iš gulduko laiminga Saulėja, tikra mano gyvenimo saulutė.

P.S. Žvakę, kurią matote ant knygų, gavau dovanų. Užrašas rodo PRIMARK. Nustebau, kad papiruso ir jūros žolės kvapas gali būti toks nuostabus! 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)