Artėjant trisdešimtmečiui: minimalizmas ir žmonės

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Grožis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

minimalizmas ir žmonės

 

Šiandien dar norėčiau pratęsti minimalizmo temą, tačiau šį kartą pakalbėkime ne apie daiktus, kurie siurbia iš tave energiją, nes yra seniai nemylimi, nereikalingi, užima brangią vietą tavo gyvenime - jos juk tiek nedaug, kai gerai pagalvoji. Pakalbėkime apie žmones mano ir tavo gyvenime, kurie turi nešti šviesą, tik šviesą. Tau ir man nereikia abejotinų žmonių.

 

Minimalizmas kalbant apie žmones man yra paleisti senus draugus, juos vėl atrasti; tuo pačiu būti apsuptai žmonių, kurie išgyvena panašų gyvenimo periodą kaip ir aš. Sutampantys gyvenimo periodai yra minimalizmo santykių prasme privalumas, nes tokie žmonės įneša į gyvenimą būtent tai, ko tau šiuo metu reikia, ir tu pati gali pasidalinti tuo, ko daugiausia turi dabar. Pavyzdžiui, draugei karjeristei šiame gyvenimo periode aš nesu labai gera draugė, nes man dabar svarbiausia šeima ir vaikai. Karjera man nėra vertybė. Nelabai galiu duoti patarimų karjeros klausimai. Draugei karjeristei tikrai neįdomu mano vaikų gyvenimas. Tačiau tai nereiškia, kad vieną dieną mes neapsikeisime rolėmis, o gal jos net sutaps, ir vėl atrasime tų pačių, mus labai suartinančių temų. Tuo pačiu, neatsisakau draugystės, ją palaikau ir skiriu dėmesį, tačiau intensyvesnis bendravimas visgi išlieka su auginančiomis vaikus moterimis. 

Dukrų dėka mano gyvenime atsirado daug nuostabių žmonių. Padariau išvadą, kad žmogus, kuris myli vaikus ir gyvūnus garantuotai yra geras žmogus, kuris gyvenime neša šviesą. Vaikai žmones labai suartina, todėl šiame gyvenimo periode atradau daugiau draugų negu kada nors anksčiau! Tai bent, prieš dešimtmetį net nebūčiau pagalvojusi. Tiek bendrų temų randu su mamomis! Pažiūrėk, kaip mama elgiasi su vaiku ir gali nuspėti, kaip ji elgsis su tavimi, kai tavo ar jos gyvenime bus krizė. Vaikai sukelia daug krizinių situacijų, reikalauja kantrybės ir savitvardos, įneša į gyvenimą chaoso, o jei su juo susitvarkai - daug ramybės. Taip pat galiu pasakyti, kad bijau žmonių, kurie nemyli vaikų ir gyvūnų ir tai akivaizdžiai demonstruoja. Apeinu tokius didžiausiu spinduliu. 

Nemanau, kad reikia stengtis dirbtinai palaikyti dėmesį su visai esamais draugais ar dirbtinai kurti naują draugystę. Tačiau tuo pačiu norisi būti sąmoningai atvirai naujoms pažintims, būti budriai kelyje sutiktiems puikiems žmonėms. Jie tikrai nedažnai sutinkami, bet reikalauja atviros širdies. Dirbtinai draugystės nepavyks išlaikyti intensyvios, nes visų gyvenimas pilnas veiklos pagal pomėgius ir šeimyninį statusą. Nereikėtų rašinėti ar skambinėti draugams, kurie šiuo metu rūpinasi karjera, kai tu tuo tarpu rūpiniesi vaikų ligomis. Nei jiems, nei man to nereikia. Jei norės, jie tikrai palaikys santykius, jei ne, gal vėliau susikirs gyvenimai. Dėl to visai nereikia jaudintis.

Kai atrodo, kad mano tinklaraštis visiškai nukrypo nuo grožio temos, svarbu priminti, kad gražus žmogus tampa tada, kai neša savyje šviesą, rūpinasi jūsų santykiais, dėl tavęs išgyvena, linki tau gero, nepavydi, palaiko bet kokioje situacijoje, neteisia, neprikiša tau savo nuomonės, net jei ji ir skiriasi, yra tolerantiškas tavo pasirinkimui. Gražus žmogus netemdys tavo gyvenimo. Gražus žmogus nebendraus paviršutiniškai, norės atsiskleisti tiek, kiek galės. Gražus žmogus bus tada, kai tu juo tikėsi, o jis tikės tavimi. Linkiu tik gražių žmonių tavo gyvenime, tai ir yra tikrasis minimalizmas. 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.50 (2 Votes)

Taip pat skaitykite