LUSH veido muilas Movis duonos mėgėjoms

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

LUSH muilo Movis apžvalga

 

LUSH man vis dar sukelia prieštaringas emocijas: į jų parduotuvę eiti nesinori, tačiau gavus dovanų kokį skaniai kvepiantį ir brangiai kainuojantį dalykėlį veidui ar kūnui mano širdis visada virpa ir nekantrumo. Noriu skuosti kuo greičiau į vonią ir mėgautis žemiškais malonumais. Visgi kai būsiu Vilniuje kitą kartą tikrai priversiu save nueiti į šią parduotuvę, nes noriu ne tik savo mėgstamiausios valomosios veido kaukės Magnaminty, bet ir kažko naujo - neišbandyto. Gal Kalėdinių vonios burbulų, kurie prekyboje turėtų pasirodyti jau netrukus?

 

Veido muilas Movis kvepia tiek įprastai, kiek kvepia ir visi kiti kompanijos produktai. Sunkus saldus kvapas užgula nosį, tačiau anaiptol tai nėra nemalonu, tai dieviška! O kur dar muilo išvaizda, kai matai kviečių gemalus! Milijoną jų atriektame muilo gabalėlyje, kuris įdėtas į juodą maišelį, skelbiantį karą testavimui ant gyvūnų.

Taigi ne veltui aprašyme šis muilas pavadintas duonos muilu. Jo sudėtyje dar yra kakavos sviesto, apynių aliejaus. Jokių gyvulinės kilmės riebalų, palmių aliejaus ir naftos produktų. Muilas turi nuprausti odą ir ją atgaivinti. Deja, tikrai nepastebėjau, kad pavargusi oda atrodytų mažiau pavargusi. Nereikėtų žadėti tokių dalykų, juk tai tik muilas. Nusiprausus muilą savaime tampame žvalesni, ar ne? Muilas prausia tikrai gerai, ir patiks, jei neerzina smulkios kviečių gemalų dalelės ant veido.

Minusas tas, kad muilas greitai naudojasi ir labai greitai ištižta. Noriu pasakyti, kad gabaliukas tampa minkštas, todėl vonioje jau po poros naudojimo kartų atrodo  ne itin patraukliam. Kai kam tai svarbu, kai kam ne, tačiau muilas man tikrai patiko. Jis kitoks, negu iki šiol mano naudoti muilai, išskirtinis sako sudėtimi ir išvaizda, bei, žinoma, kvapu, tačiau muilo karaliai man vis dar yra Muilo namai muilai, kurie labai taupiai naudojasi ir atrodo ne prasčiau, sudėtis irgi turėtų pradžiuginti.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)