Natura Amica kojų pudra ir moteris su kerzais

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Natura Amica

 

 

Nori būt populiarus? Būk natūralus! 

Natura Amica mums skamba kaip kažkas naujo, tačiau šiam itališkam prekių ženklui, jau gana ilgai gyvuojančiam Italijoje, populiarumą skintis Lietuvoje leidžia paskutines pirkimo tendencijas idealiai atitinkantis moto - kuo aukštesnė kokybė už kuo mažesnę kainą. Bei, žinoma, natūralumas. Be jo dabar nė žingsnio į grožio rinką.

 

Atsimenate, alūno akmenėlis, turbūt vienas populiariausių produktų, yra visiškai natūrali priemonė nuo prakaito, ir ji man visiškai vienodai veikia kaip ir nenatūralios priemonės. Taip pat tinka net kojoms! ar bet kuriai kitai prakuotaijančiai kūno vieta. Tinka nedaug prakaituojantiems.

Natūralu ir efektyvu lygu sėkmei.

Mentolio kvapo pudra kojoms taip pat yra reikalingas dalykėlis. Jūs turbūt nujaučiate, kad man reikia dėvėti kerzus darbe. Ar įsivaizduojate, ką reiškia su jais būti dieną naktį, 26 val. per parą (tokia mano darbo diena)? Ne kasdien, tačiau jei reikia, tai visai parai plius kitos trupučiui! Nors ir neturiu kažkokių problemų su kojų kvapeliu, tačiau vistiek kartas nuo karto prisivarau tos pudros į kojines arba pačius kerzus (jūs galite pasidaryti ir vonelę su tais milteliais). Visi žinome, kad kerzuose kojos prastokai kvėpuoja, daug labiau prakaituoja, todėl milteliai ne tik palaiko normalų kvapą juose, apsaugo nuo bakterijų, tačiau mano atveju svarbiausia, kad sugeria drėmę. Dienos bėgyje milteliai išnyksta, tačiau vistiek patariu berti į kojines, ne į batus, kad nebūtų siurprizų prireikus nusiauti.

Aš galiu apsieiti ir be tokių miltelių, tačiau turiu ir naudoju. Į darbą - būtinai. Rekomenduoju, jei ir jums yra poreikis. Vienos bonkelės užteks visam mielam gyvenimui. 

Gal ir jums reikia kerzus nešioti, chi chi

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)