Marmozel kūno sviestas šiltam vakarui namuose

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Marmozel kūno sviestas su kakava

 

KAKAVA NE TIK PUODELYJE

 

Šiandien sulaukiau siuntinio iš labai toli - Izraelio, tad jaučiuosi ypatingai pakylėta. Bendradarbiavimas su kosmetikos bei viešųjų ryšių kompanijomis atvėrė įvairių horizontų, sumažino pasaulio ribas, praplėtė mano akiratį. Ar kada galvojau, kad toks smagus gali būti šitas hobis? Nors tai jau nėra tik hobis, tai - daug daugiau.

Šiandien dar noriu papasakoti apie Marmozel sviestą kūnui, kurio pagrindas yra kakavos, sviestmedžio sviestas bei eteriniai aliejai. Liko paskutinis galiukas sviesto, ir galiu drąsiai teigti, kad jis bene labiausiai tinka žiemai. Kakava sušildo niūriais vakarais. Tiek kakavos sviestas, tiek sviestmedžio yra gana kieti, todėl ir šis jų mišinys kietas. Geriausiai naudoti medinę mentelę, kitaip bus sunku iškrapštyti. Būtų smagu, jei ji būtų pridėta.

Tepti reikėtų drėgną, šiltą kūną. Jei tepsite rankas, reiks ilgokai laukti kol sviestas įsigers, tad netinka darbui su popieriais. Kakavos kvapas yra dominuojantis, todėl patiks šokolado mėgėjoms.

Tamsaus stiklo indelis man yra geriausias pasirinkimas kosmetikoje, todėl marmozelė labai taikliai pasirinko. 60 ml kainuoja 14 eurų. Pabrėžiu, kad tai nėra masinės gamybos kosmetika.

Marmozel produktai yra gaminami rankų būdu, mažoje jaukioje labaratorijoje, o juos gaminanti Vilma vadovaujasi savita gyvenimo filosofija ir pati atrodo kaip tikra Marmozel, arba fėja iš pasakos.

Prekyboje pasirodė pora naujų produktų, kuriuos maga išbandyti.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)