FENJAL, keisti kvapai, ir išbandyti kūno aliejai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 FENJAL kūno aliejai

 

FENJAL

 

FENJAL man yra kažkas naujo, ir kol kas dar ne iki galo prisijaukinta. Gal ir nebeprisijaukinsiu. Tai intymios higienos ir kūno priežiūros priemonės. Ir vėl šveicariškos. Tikriausiai jums jau kilo įtarimas, ar manęs neužverbavo kokia nors šveicariška sekta. O taip, esu aistringa šveicariškos kosmetikos gerbėja, tačiau kalbėdama apie šią kompaniją pasakysiu ne tik gerų žodžių, bet atkeipsiu dėmesį ir į kai kuriuos neigiamus aspektus.

 

KOMPANIJOS LINIJOS IR KAS KIŠA KOJĄ

 

Naujausia linija yra VITALITY, ji turbūt ir populiariausia, o pagrindinė linija, kurioje didžiausias pasirinkimas - CLASSIC, dar SENSITIVE ir INTENSIVE linijos. Kompanijai yra būdingas savitas produktų kvapas, ir iš kart galiu pasakyti, kad jis jai labai kiša koją, kaip ir kažkokios šiokios anokios produktų pakuotės. Patogios, tačiau ne pačios įsimintiniausios ar išskirtinės. Gal sakykim, paprastos, nors atkartoja moters figūrą.

 

FENJAL kūno aliejų apžvalga bloge

 

KŪNO ALIEJAI

 

FENJAL dušo aliejus - žalias, ir kūno aliejus - geltonas. Iš esmės tai vienas ir tas pats. Iš karto galiu pasakyti, kad labiausiai man patiko geltonasis kūno aliejus. Labai patogu naudoti aliejų su purkštuku, nes dažniausiai teptis kūno priežiūros priemones atsisakau dėl ne itin patogių pakuočių. Aš didelė tinginė kūno priežiūros srityje, todėl nėra nieko geriau už purkštuką, ir jis vienintelis mane gelbėja. Net turiu minčių pabaigusi šį alieų susipilti kitą.

Aliejumi patogu apsipurkšti kūną po depiliacijos, dušo ar vonios procedūrų. Jis vidutiniškai greitai susigeria, ir turėkite omenyje, kad nėra visiškai natūralios sudėties. Tą pirmiausiai rodo jo kvapas - natūralūs aliejai taip nekvepia, o ir tas kvapas tikrai patiks ne visoms. Skaičiau, kad kai kurios blogerės jo taip ir neprisijaukino, ir šimtu procentų joms pritariu dėl kvapo specifiškumo. Norėčiau, kad jis būtų malonesnis. Na kodėl jis toks keistas? Kodėl? Iš didelio rašto išeita į kraštą.

Mažiau patikęs žaliasis aliejus neturi purkštuko, todėl daug rečiau naudojamas. Matot, čia vėl spalva tokia nenatūrali, kvapas irgi, o efektas panašus, todėl jei ir rekomenduoju išbandyti kurį iš šių aliejų, tai geltoną, o dar labiau rekomenduoju kažkokiu būdu įsitikinti, kad kvapas jūsų neerzina. Nepirkit nepauostę, prašau. Na o šiaip aliejai patiks, jei per daug nesirūpinat natūralumu. Na ir žinome nesate jautrūs kvapams.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)