Geriausias 2015 metų kremas nuo spuogų ir milijono kitų problemų - Sudocrem

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Sudocrem kremas

Sudocrem kremas grožio bloge

 

Jeigu norite vieno universalaus kremo visai šeimai (šiek tiek juokingu, bet labai taikliu pavadinimu), tai Sudocrem yra pats geriausias pasirinkimas. Jis parduodamas tiek vaistinėse, tiek maisto parduotuvėse, o rasite jį prie kūdikiams skirtų prekių, nes būtent specialiai jieme jis ir yra sukurtas! Man buvo didelis atradimas, kai išbandžiau šį kremą gydant spuogus, ir žinote, suveikė per naktį! Ir dar kartą! Ir dar kartą! Tai šventas mano šeimos odos priežiūros produktas!

 

TRUMPA ISTORIJA

 

Pasaulyje šis kremas žinomas senai, dar nuo tada, kai 1931 metais Tomas Smitas savo vaistinėje, Dubline, sukūrė šį kremą, kuris ilgą laiką buvo vadinamas jo vardu – Smito kremu. 1950 metais šis kremas pervadintas Sudocrem ir per keletą metų iš Airijos paplito į Angliją ir kitas pasaulio šalis, o kas dabar jo nežino ir nenaudoja? Turbūt nėra kūdikio, kurio odelė nebūtų paragavusi šio balto tiršto kremuko už labai prieinamą kainą visiems!

 

SUDĖTIS

 

Šio kremo sudėtis yra tikra efektyvumo bomba: cinko oksido 15,25%, benzilo alkoholio 0,39%, benzilbenzoato 1,01%, benzilcinamato 0,15%, hipoalerginio lanolino 4,00%.

 

PAŽADAI 

 

Dėl originalios sudėties šis kremas skatina odos gijimą, sudaro apsauginį barjerą ir neleidžia šlapimui ir išmatoms liestis su oda, taip saugodamas ją nuo dirginamojo šlapimo bei išmatų poveikio. Kaip emolientas ramina ir minkština uždegimo paveiktą odą, dėl anestezinio poveikio slopina skausmą ir sudirginimą. Atsižvelgiant į šias savybes, kremas vaikams gali būti naudojamas ne tik šlapių vystyklų bėrimo, iššutimų atvejais, bet ir egzemos, spuogų, paviršinių nudegimų ar nušalimų, vėjo nugairintos odos ar paviršinių žaizdų gydymui. Išskirtinė Sudocrem savybė – šis kremas veikia antiseptiškai, t. y. neleidžia kauptis ir daugintis bakterijoms ir grybeliams.

 

REALYBĖ

 

  • Kaip supratote, Sudocrem nėra kasdieninė veido priežiūros priemonė sveikai odai, greičiau - problemų sprendimas tada, kai reikia.
  • Kremo indelis patogus, o pats kremas labai tirštas, todėl jo reikia labai mažai ir užtenka labai ilgam. Mažą indelį jau naudojame apie metus! Abejoju, ar verta pirkti didesnę pakuotę, nebent turite ne vieną vaiką! Jis išties išgydo jų odelę per vieną dieną. Vakare ištepus, ryte jau matomas rezultatas - graži ir sveika oda!
  • Spuogams šį kremą naudoju taip: iš vakaro ištepu spuogus, o ryte jie jau būna smarkiai apgiję. Kremas per naktį veikia greičiausiai, nes oda atsinaujina. Kai oda pasveiksta, daugiau kremo nebetepu.

 

Norėčiau, kad apie šį universalų kremą žinotų visos šeimos, nes jis tikrai vertas būti numeriu 1 šeimos odos priežiūrai dėl savo daugiafunkcionalumo, veiksmingumo ir prieinamumo. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 2.60 (5 Votes)