Blakstienų tušas vertas milijono GOSH REBEL EYES

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

blakstienų tušas GOSH Rebel Eyes

 

Na ir kokių tik keistų dalykų nevyksta šiame pasaulyje?! Šiandien ryte atsikeliu ir per pliurzas kulniuoju iki automobilio, nes plius trys, o šalia jo randu traktorių, bestumdantį tas tiženas. Jau gal porą savaičių gyvename užsikasę sniege, nes gatvė uždara, kartą įklimstu kaimyno kieme bandydama apsisukti, ir vos išnešu kailį į darbą. O šiandien, kai oras toks geras, kad beveik norisi degintis, štai ir lauktas traktorius, o tiksliau jo vairuotojas. Taip ir lieku nesupratusi, kas logiška, kas ne, bet ar man moteriai apie logiką kalbėti.

Verčiau paplepam apie labai kontraversišką temą - blakstienų tušą. Kodėl kontraversiška? Nes vienoms bus nuostabus, kitoms -  vertas šiukšlių dėžės: mūsų visų blakstienos be galo skiriasi. Tačiau GOSH REBEL EYES jau sugebėjo kristi į akį daugumai grožio blogerių, pvz, Ojeinoriudar, man - dar labiau. Jos visos nemeluoja - tušas puikus!

 

GOSH REBEL EYES blakstienų tušas

 

Dar metų gale galvoju, kad geriausio tušo taip ir nesugebėjau atrasti, todėl net apie jį nekalbėsiu, bet prieš pat šventes, kaip ir daugelis grožio blogerių, buvau pagerta GOSH blogeriams skirta dėžute su 2016 metų naujienomis. Nuojauta sakė, kad verta tušą išbandyti pirmiausiai. Liekau maloniai nustebinta.

GOSH REBEL EYES su itin apgalvotu plastikinio šepetėlio dizainu sugeba surasti net tokių blakstienų, apie kurių egzistavimą iki šiol nenumaniau. Pagaliau mano blakstienos atrodo kiek kitaip nei visada - storesnės, vešlesnės, o ko dar galima norėti iš blakstienų tušo. Svarbu, kad efektas nebūtų ir per daug nerealistiškas. Čia ir efektas matosi, ir jis ne per daug dramatiškas! Blakstienos lieka minkštos, bet užriečiamos lenkta šepetėlio galvute, o užgriebiamos tankiai išsidėsčiusiais dantukais. 

Tušo formulės paprastai mažai kuo skiriasi, o visa esmė - jų šepetėliuose. Ne veltui kompanijos neriasi iš kailio kurdamos kuo įmantresnius ir šiuolaikiškesnius šepetėlius. Man paprastai užtenka, kad tušas netrupa, neištepa paakių, bet jei dar kažką daro - galima likt ištikimai. Būtent šiam blakstienų tušui aš noriu būti ištikima, nes tušas išlieka visą dieną, nedirgina akių, sudėtyje turi ricinos ir šaltalankių aliejų ir net apatines blakstienas lengva padažyti. Visi kiti tušai gali keliauti užmarštin. Neradau jokių trūkumų!

Naujiena netrukus pasieks mūsų parduotuves ir kainuos panašiai kaip ir visi kompanijos tušai - apie 12 eurų. Tik prašau nepirkite eurokose. Yra ir daugiau GOSH perliukų, apie kurias papasakosiu netrukus. Įspėju, kad kai kas ir netiko. 

 

GOSH Rebel Eyes blakstienų tušas

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)