Apie mano geriausią draugą ir Make Up Factory išsukamą akių pieštuką

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 

Make Up Factory automatic eyeliner

Make Up Factory akių pieštukas

 

Ką tik apie valandą kalbėjau su savo geriausiu draugu iš Italijos. Šiandien supratau, kad jei ir yra žmogus, kuriam galėčiau priskirti geriausio draugo titulą, būtų būtent jis. Tai rimtas titulas žmogui. Kažin ar mane kas įvardintų geriausia drauge? 

 

Niekada anksčiau nemaniau, kad geriausias draugas gali būti kitos lyties, kultūros, tikėjimo, odos spalvos, kalbos, patirties, metų, ir.t. Neturime nieko bendro, tik tas pačias vertybes. Jo net gyvenimas visiškai kitoks nei mano. Tačiau tai visai nesvarbu. Vertybės yra svarbiausia. Požiūris į gyvenimą. Pasaulio matymas. Šis žmogus sulaužė visus stereotipus, ir net nebendravus metus ar daugiau jį vistiek galiu vadinti savo geriausiu draugu, nes žinau, kad susitikus viskas bus vėl taip pat kaip buvo. Kad jis padės, jei tik paprašysiu. Kad jis susitikus visada galvos pirma apie mane, tik paskui apie save. Tokie yra geriausi draugai, kurie yra tokie reti, kaip perlai upėje.

Po ilgo ir gražaus pokalbio su draugu tęsiu jūsų mėgiamas grožio apžvalgas. Dabar mano visas dėmesys - Make Up Factory išsukamam akių pieštukui Black Velvet. Varno juodumo. 

Iš pažiūros šis populiarios vokiečių kompanijos pieštukas atrodo beveik paprastas pieštukas, nes ar pieštukas gali būti kuo nors išskirtinis? Manau šis visgi yra išskirtinis. Ne toks, kokius esame pratę turėti. Manau ateityje visi akių pieštukai bus tokie.

Pirmiausia, minimali juodo plastiko pakuotė slepia ne, kaip mums įprasta pirkti, drožiamą, o išsukamą pieštuką. Vargu ar gali būti patogiau. Antras, labai svarbus faktorius, kuris lemia mano apsisprendimą antrą kartą pirkti tokį pieštuką, yra tai, kad kitame pieštuko gale yra pieštuko sklaidymui skirta kempinėlė, kuri yra pats geriausias dalykas, kuo gali sužavėti šiuolaikinis pieštukas! Išsklaidyta linija atrodo natūralesnė, taip pat leidžia mums užsigeidus sukurti dūminį akių makiažą ir lengvai padengti voką juoda spalva. Trečia, spalva yra varno juodumo! Ir dar. Pieštukas nukirstas taip, kad labai patogu pasiekti tolimiausias blakstienų kerteles. Ir tai dar ne viskas! Spalva išlieka visą dieną, netepa, tačiau aš beveik niekada ir neturiu tokios problemos, o vakare lengvai nusivalo. Jei jūsų vokai problematiški, nepamirškite naudoti akių makiažo pagrindo, tik tuomet spalvą bus sunkiau išsklaidyti.

 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)