DAVINES LOVE profesionalios plaukų priežiūros priemonės tiesiems plaukams

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 
DAVINES LOVE PLAUKŲ PRIEŽIŪROS LINIJA
 
 
Šiandien aš esu laiminga. Taip, dar sergu, bet nesvarbu... Esu laiminga ne tik dėl to, kad smagiai su šeima pasivaikščiojome prie tvenkinio, pabuvome žaidimų aikštelėje, kuri jau pilna vaikų, bet ir dėl to, kad esu atradusi savo plaukams tokias priemones, su kuriomis jie atrodo taip, kaip niekada anksčiau neatrodydavo. Labai kompleksuodavau dėl plaukų, kurių negalėjau susitvarkyti. Iki tobulumo dar toli, tačiau suvokimas, kad mano plaukams yra privalomos plaukus glotninančios priemonės jau pakeitė mano gyvenimą, kaip dažnai mėgstama sakyti dramatizuojant. Žinoma, ne visada renkuosi profesionalias priemones, kurios vienintelės veikia taip, kaip noriu, tačiau kai reikia trokštamo rezultato, aš jau nesuku galvos, kuo plauti plaukus. Anksčiau naudotas CHI ENVIRO priemones kuriam laikui pakeitė DAVINES LOVE. Dvi nuostabios linijos.
 
 
DAVINES LOVA ŠAMPŪNAS
 
 
Davines LOVE glotninantis šampūnas praturtintas Minuta alyvuogių ekstraktu švelniai plauna plaukus ir tuo pačiu juos tiesina. Šampūnas minkština bei stangrina plaukus. Priemonė skirta nepaklusniems, besipučiantiems ir besiveliantiems plaukams.
Davines LOVE šampūno sudėtis praturtinta riebalinėmis rūgštimis ir vitaminais.
NAUDOJIMAS. Davines LOVE šampūną paskirstykite tolygiai ant plaukų ir lengvai įmasažuokite. Nuskalaukite, o tada jeigu reikia pakartokite procedūrą. Po to naudokite Davines LOVE glotninantį kondicionierių.
LOVE šampūnas gana skystas, todėl greitai naudojasi. Man patinka jo spalva, keistas žolelių kvapas. Jis akivaizdžiai mažėja, kai plaukų kaukė tuo pat metu atrodo vos vos paliesta. Visgi geriausia naudojimo dalis yra neišsausėję plaukai, kas gana dažnai nutinka naudojant šampūnus, nuostabiai žvilgantys, švelnūs, glotnūs plaukai. Notėčiau, kad šampūnas būtų tirštesnis. 250 ml kainuoja apie 15 eurų.
 
 
DAVINES LOVE priemones tiesiems plaukams
DAVINES LOVE sudėtis
 
 

Davines LOVE kondicionierius garbanotiems plaukams praturtintas Noto migdolų ekstraktu atnaujina ir kontroliuoja pradinę plaukų formą, stangrina, storina ir suteikia apimties. Priemonė skirta banguotiems ar garbanotiems plaukams.

Davines LOVE kondicionieriaus sudėtis praturtinta baltymais, vitaminais B ir E, nesočiaisiais riebalais, magniu, geležimi, kaliu, variu ir fosforu.

NAUDOJIMAS. Tolygiai paskirstykite nedidelį kiekį Davines LOVE kondicionieriaus ant Davines LOVE šampūnu išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palikite 2-5 minutėms, iššukuokite ir kruopščiai nuskalaukite. 

DAVINES plaukų kaukė patiko dar labiau nei šampūnas, nes kitaip nei jis, ji labai taupiai naudojasi. Tokia tiršta, kad užtenka vos vos plaukams ištepti ir jie vos per 2 minutes tampa nepakartojamai minkšti, tiesūs, atrdoo dėgni, sveiki, žvilgantys. Nuostabu, kad kaukė veikia taip greitai ir efektyviai, nes nemėgstu sėdėti su kauke ant galvos. Tepu tik plaukų galiukus, nes mano plaukai ploni, nenoriu, kad šaknys pradėtų greičiau riebaluotis. Dėl šampūno dar pagalvosiu, o kaukę tikrai pirksiu ir pirksiu, aišku, jei kada nors pasibaigs. 250 ml kainuoja 17 eurų.

Rekomenduoju naudoti visą liniją kartu geriausiam rezultatui pasiekti. Skirta nepaklusniems, garbanotiems, linkusiems šiauštis plaukams. Galite rasti Top Beauty ir Inhair internetinėse parduotuvėse ir salonuose.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)