PUPA Lasting Color Gel Dot Shock nagų lako-gelio apžvalga

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA lasting color gel apžvalga

 

Šiandien bendradarbis įspėjo pasisaugoti nesusigadinant manikiūro. Tikriausiai jūsų bendradarbiai neatakuoja dėmesiu nagams, tačiau ten kur uniforma ir ryškūs nagai, dėmesys, net jei ne visada pageidaujamas, yra garantuotas. Vyrai pastebi menkiausią pokytį išvaizdoje, kartais pasako, kad tas ar anas netinka. Jie moka girti ir subtiliai peikti! Tai žavi. Išvaizda yra svarbu, jie niekada neverčia manęs tuo suabejoti. 

Tai buvo PUPA Lasting Color Gel, 136 Shock Fuchsia. Spalva tokia ryški, kad dėmesio negaliu nekreipti net aš pati! Ir dabar barškinu klaviatūra, o akys kliūva už nagų. Man tai labai patinka, ir tai yra didžiausias šio lako privalumas. Apskritai PUPA žavi labai gerai pigmentuotomis nagų lako spalvomis. O kur dar džinsinė kolekcija, kurios kiekvienas nagų lako atspalvis skirtas priderinti prie jūsų džinsų spalvos!

 

PUPA nagų lakas lasting color gel

PUPA lasting color gel

 

Gelinio efekto nagų lakas yra labai blizgus, atspindi šviesą. Tai vienas iš fotogeniškiausių mano nagų lakų. 

Sutrumpintas ir praplatintas nagų lako šeptėlis leidžia nagus padengti labai lengvai, tačiau mano šepetėlis turėjo vieną ilgesnį šerelį, kurį pastebėjau tik pradėjusi lakuotis. Jis labai trukdė, teko nukirpti ir tęsti lakavimą. Tad pirmiausia įsitikinkite, ar viskas su juo gerai.

Lakas džiūva labai greitai, stipri pigmentacija leidžia tepti tik vieną sluoksnį, tačiau jei norite dar geresnio efekto, naudokite dar vieną sluoksnį. Lakas yra gana tirštas, todėl vargu ar trečias sluoksnis bus įmanomas vėliau nesugadinant nagų.

Šioje kolekcijoje yra 2 nagų lakų spalvos (rasite Kristianoje ir Kosmadoje) po standartinius 5 ml. Kainuoja apie 6 eurus. 

PUPA nagų lakai ant mano nagų išlieka iki dviejų dienų, tačiau pavasariškų spalvų grožis apakina savo grožiu ir atperka dažnesnį lakavimą. Kaip ir pigmentacija bei naujos formos patogiai nukirptas šeptėlis.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)