DOVE Regenerate Nourishment plaukų priežiūros linija

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

DOVE Regenerate Nourishment plaukų priežiūros linija

 

DOVE mano vonioje užima gana svarbią vietą (konkuruoja tik su GOSH), nes šios kompanijos produktus naudoju pakaitomis su profesionaliais. DOVE Care Pure Dry Oil turbūt buvo man labiausiai tikusi linija. Kompanijai jau esu lojali apie du metus: kasdien naudoju puikius, ilgai tarnaujančius ir skaniai kvepiančius antipespirantus, kartą per savaitę tepuosi savaiminiu įdegio kremu su blizgiomis dalelėmis, kuris suteikia natūraliai atrodantį ir lengvai pasiekiamą kūno įdegį, bei, žinoma, plaukų priežiūros priemones. Mano naujieji taupymo įgūdžiai (anksčiau buvau per daug išlaidi ir nesąmoninga pirkėja) man sako profesionalias priemones kartais iškeisti į paprastesnius kasdieninius grožio produktus, kurie taip pat yra geri ir vizualiai patrauklūs, o be to kainuoja mažiau. 

DOVE Regenerate Nourishment plaukų priežiūros linija su raudonaisiais dumbliais (ų sudėtyje tikrai yra, per pat vidurį) skirta nualintiems, po šalčių pavargusiems plaukams, praradusiems drėgmę, linkusiems veltis. Jei tavo plaukai pažeisti ir nori, kad jie taptų minkšti, slidūs, blizgantys (tačiau tai nėra gydantys produktai), esi už priemones su silikonu, kurios suteikia greitą efektą, nesitiki natūralios sudėties, nenori išlaidauti, tačiau nori veiksmingų ir patrauklios pakuotės priemonių plaukams, DOVE bus vienas iš geriausių tavo pasirinkimų, kuriuos galėsi lengvai įgyvendinti nuėjusi į bet kurią kosmetikos parduotuvę.

ŠAMPŪNAS. Atlieka vienintelę funkciją (tuo skiriasi nuo profesionalių) - švariai išplauna plaukus. Visada plaunu du kartus, šampūną pirmiausia atskiedžiu vandeniu. Po šampūno plaukams būtinai reikės kondicionieriaus arba kaukės. Šampūnas mano plaukams nelabai tinka, nes maniškiai reikalauja glotninančio šampūno, kitaip plaukai lieka pašišiaušę, styro maži neseniai ataugę plaukeliai.

KONDICIONIERIUS. Mano plaukams užtenka kondicionieriaus, kaukė kiek per sunki plonam plaukui. Didžiausias kondicionieriaus privalumas yra plaukams suteikiamas glotnumo ir švelnumo efektas vos per 1 minutę. Taupus, kvepiantis. Jokių priekaištų.

 

Dove plaukų linija sausiems plauka s

 

KAUKĖ. Kaip jau minėjau, kaukę naudoju retai, kartą per savaitę arba dar rečiau. Mano plaukams pakanka kondicionieriaus ir jis tinkamesnis. Kaukė yra vidutinio tirštumo, suveikia taip pat vos per 1 minutę. Ji naudingiausia labai sausiems, praradusiems blizgesį plaukams. Pakuotė patogi, produkto užtenka bent keliems mėnesiams. 

Visos priemonės labai skaniai saldžiai kvepia, juk dėl to labiausiai turbūt ir mylim DOVE? Dar man svarbu, kad neriebina plaukų. Priemones plaukams rinkitės pagal savo plaukų tipą ir poreikį. Tikrai nebūtina pirkti visos linijos. Pabandykite nuo vieno produkto, galbūt plaukų kondicionieriaus? Kompanijos produktai visada būna kokybiški, patrauklūs ir čia pat, po ranka. Priemonės gaminamos Lenkijoje.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (3 Votes)