Atsigaivinti su PUPA SNOW QUEEN

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA Snow Queen

 

Kai jūs ilsitės, aš dažniausiai dirbu, o šiandien dar ir kaip intensyviai. Tiesiog esu pilna jėgų. Šią vasarą po įkvepiančios kelionės į Romą, Neapolį ir Formia kurortą aš esu nieko prieš rašyti vien tik apie PUPA. Juokauju, žinoma, tačiau tik iš dalies. Aš dar vis gyvenu itališka dvasia, todėl ir pasirinkimas dažnai būna itališkas. Jei plaukams dažniausiai renkuosi DAVINES, matytą geriausiuose itališkuose grožio salonuose, tai dekoratyvinei kosmetikai be abejonės mano pasirinkimas yra PUPA. Galėtų būti ir KIKO, tačiau ši man kažkada įspūdžio nepadarė, o štai PUPA gerai man pažįstamas oir pamėgtas ženklas. Turiu daug šios kompanijos kosmetikos, ir akivaizdu, kad ji man labai tinka. Šiandien mano rekomendacija karštai vasaros dienai yra PUPA SNOW QUEEN ICY JASMINE.

Nors jausmingu šaldančiu jazminu kvepianti dušo želė ar lengvas ir greit susigeriantis kūno losijonas neturi šaldančio efekto, tačiau vien tik kvapo užtenka, kad karšta vasaros diena taps bent šiek tiek vėsesne. Saldžiai gaivus kvapas mane tonizuoja, todėl ryte ranka keliauja link šios želės, vėliau, prie odą drėkinančio losijono. Nemanau, kad priemonės tinkamos jautriai odai, tačiau neturinčioms odos rūpesčių SNOW QUEEN kūno priežiūros linija tikrai patiks. 

Karštų jums dienų, gaudykite saulės spindulius, nes šilumos pas mus oi kaip retai būna. Mano kūnas atšyla tik prie plius 25, todėl jokiu būdu niekada nesiskundžiu kaip karšta. Nerkite jei ne į vėsinantį jūros ar ežero vandenį, tai gaivų vasarinį dušą. Mane tokios dienos nukelia mintimis į PUPA gimtinę su ryškiaspalvėmis gėlėmis ir kvapą gniaužiančiais kalnų, jūros ir miestų senamiesčių vaizdais, bet apie tai - kitą kartą, brangios skaitytojos. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)