PUPA LIP DUO ILGAI PUOŠ LŪPAS

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA MILANO LIP DUO apžvalga

Jaučiu didžiules simpatijas PUPA MILANO (nenustebinau, tiesa?), nes a) Italija yra mano mylimiausia šalis, žinoma, po Lietuvos, b) nes italai yra patys geriausi grožio srities atstovai, o jų kosmetika man labai tinka ir patinka, c) nes PUPA sugeba sukurti tokias lūpų priežiūros priemones, kurios yra mano dažniausiai naudojamos, ilgiausiai išliekančios ir kas kart žengia koja kojon su mada. Man patinka tai, kas yra šiek tiek kitaip nei įprasta, o jums? Tai gali būti lūpdažio tūtelės dizainas, novatoriška tekstūra, nematytas atspalvis, išskirtinai ilgas išsilaikymas ir t.t. Šiandien mėgstančioms ilgai išliekančius lūpų dažus rekomenduoju PUPA Made to Last Lip Duo dvipusius lūpų dažus.

PUPA LIP DUO

PUPA LIP DUO ILGAI PUOŠ LŪPAS

Labiausiai man patinka turėti pasirinkimą, naudoti kosmetiką keliais būdais. Šie lūpų dažai suteikia teisę rinktis tarp ryškių matinių lūpų, ryškių lūpų su blizgesiu arba tiesiog blizgių natūraliai atrodančių lūpų. Kas kart renkuosi vis kitą variantą.

Klasikinis aplikatorius tiksliai padengia lūpas, kurios ryškia spalva dengiasi lengvai ir greitai neišeidamos už lūpų kontūro. Kreminė tekstūra ant lūpų iškart tampa matine šias nuspalvindama bent kelioms valandoms. Išsilaikymas puikus, nes permatomas blizgis užfiksuoja spalvą. Be šio gali jaustis lūpų sausumas, tačiau lūpdažis tikrai nėra agresyvus.

Mano manymu, turėtų patikti visoms. Lip Duo su 12 ryškių ir ilgai išliekančių spalvų atsakė į PUPA gerbėjų susižavėjimą dvipusiais lūpų dažai. Ankstesni dvipusiai kompanijos lūpdažiai sulaukė daug dėmesio, todėl dabar galime lūpas spalvinti nebijodamos, kad ryški spalva liks ant pietų servizo. Truputį perbraukus bespalve puse vėl turėsime mus taip puošiančias lūpas! Ieškoti turėtumėte Kosmada arba Kristiana kosmetikos parduotuvėse arba Italijoje, kur jūsų laukia be proto didžiuliai stendai su PUPA naujienomis. Ar pirkčiau Lip Duo pati? Žinoma, tik fuksijų atspalvį. Lūpdažis jums kainuos apie 11 eurų. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)