Foamous nėra skutimosi putos, tai - drąsūs prancūziški kvepalai!

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Foamous putos kvelpalai Baltijos grozio bloge

 

Tarp keisčiausių parduodamų Top Beauty grožio produktų galėčiau paminėti MISSHA Speedy Solution valančią (!) paakių kaukę, MISSHA veido kaukę su lešiais, PAYOT kaukė nudegusiai odai, bei, žinoma, sparčiai išpopuliarėjusios Foamous putos - kvepalai. Apie pastarąsias ir aš noriu su jumis pasikalbėti.

 

Naujovių nemėgstanti moteris sakys na ir nesamonė, kam tos putos, jei yra normalūs kvepalai, o naujienas grožio rinkoje sekanti ir bandanti apstulbs wow, čia tai bent, ir 100 % užsimanys pabandyti šios iki šiol neregėtos negirdėtos naujovės. Aš esu iš tų, kurios nematytus nebandytus produktus ištyrinėja, susirenka informaciją, kiek palaukia, o tada su malonumu mėgaujasi ir rekomenduoja. Naujovė tikrai turės palaukti, kol įgausiu drąsos. 

 

Foamous putos kvelpalai Baltijos grozio bloge

 

Foamous putos - kvepalai patiks saldžius kvapus mėgstančioms jaunoms merginoms ir neatsilikti nuo jų bandančioms moterims, kurios trokšta ilgai išliekančio kvapo. Garantuoju, kad šiais metais šios putos taps dažniausiai perkama dovana draugei ar mamai iš Top Beauty puslapio, nes turi viską, ko reikia dovanai: kokybė, dizainas, netikėtumas, kaina. Aš pati apsidžiaugčiau gavusi tokią dovaną. Keturių rūšių putos moterims ir dvi vyrams (kol kas prekyboje nėra, o gaila) yra tikrai pakankamas pasirinkimas pradžiai kol priimsime naujovę.

Manasis Razz My Berries kvapas kviečia šokti vasarai viliotinį (vyras apsidžiaugtų, jeigu jam). Saldus aksominių persikų, juodųjų uogų ir obuolių kvapas (viršutinės natos) vėliau atsiskleidžia kaip jazminų ir baltųjų rožių kerai, kol dienos pabaigoje lieka baltasis kedras, sausa mediena ir gintaras. Taigi neapsigaukite, tai nėra tik paauglėms skirti kvepalai, tai prancūziškas pyragėlis kerinčiai moteriai. 

Kerėti bus lengva su kvapu, kuris išlieka visą dieną. Tiesa, jei viršutines natas jau visi, tai vidurines ir pagrindines natas užuos tik arti prie jūsų priglusiantys žmonės. Jeigu kvapas jus erzina, jaučiasi visą dieną ir jus persekioja, vadinasi jis jums netinka.

Putos - kvepalai buvo oro gurkšnis mano visko pritekusioje žemėje. Pirmiausia pagalvojau, kad jos skirtos skustis, vėliau per klaidą išsitryniau visą kūna, o galiausiai pasirodė, kad užtenka patepti tik pulsuojančias vietas, todėl užteka visiems metams. Ak, skaitykime instrukciją, juk ji ant paties buteliuko. Gabrielė taip pat liko sužavėta šiomis putomis, Aliona putomis tepa net kojas, o Salomėja, kaip ir aš, pageidauja greičiau pardavime išvysti vyrams skirtas putas

Putos kainuoja apie 18 eurų už 100 ml. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.50 (2 Votes)