MATRIX mineral mess maker puškiklis garbanoms kaip po jūros

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

MATRIX MESS MAKER iš Top Beauty

 

MATRIX MESS MAKER (200 ml) ypač tinka tokiems plaukams kaip mano: jau savaime linkusiems garbanotis, todėl su malonumu naudoju šį jūros vandens purškiklį plaukams. Jis turi daug privalumų, daug daugiau nei trūkumų, tad džiaugiuosi jums galėdama apie jį papasakoti detaliau. Svarbiausia, kad su juo daug geriau nei be jo!

 

matrix mess maker baltijos grožio bloge

 

Nuo drėgmės mano plaukai patys pradeda suktis. Jau nustojau vargti ir juos tiesinti, dažniausiai tik truputį padžiovinu džiovintuvu, palikdama šiek tiek natūralių garbanų. Idealiai sulaižyti, glotnūs plaukai yra nemadingi, bent jau taip sako plaukų stilistai.

Lengvos fiksacijos (2 lygis) Mess Maker šiek tiek pakelia plaukus nuo šaknų, suteikia apimties, ir, žinoma, plaukų po jūros arba šlapių plaukų efektą. Su tokiu efektu nėra lengva: nesinori atrodyti netvarkingai, riba siaura. Stengiuosi priemonę naudoti prieš džiovinimą džiovintuvu, nors galima naudoti ir po, taip suteikiant garbanoms išraiškingumo. 

Panaudojus šią priemonę plaukus malonu liesti. Man taip pat labai svarbu, kad neniešti galvos odos, nes kai kurios priemonės sukelia tokį nepageidaujamą efektą. 

Išsiplovusi plaukus apipurškiu Mess Maker ir plaukus džiovinu džiovintuvu. Labai tiktų difūzis, bet aš juo nemoku naudotis. Rekomenduoju išbandyti sutaršytų bangų efektą, net jei negyvenate prie jūros, cha cha.

Ieškokite Top Beauty ir InHair. Taip pat skaitykite, ką apie purškiklį mano Salomėja

 

PARDAVĖJO APRAŠYMAS

 

Matrix Style Link Mineral Mess Maker druskos prisotintas purškiklis padės sukurti natūralias, lengvai sutaršytas bangas ir garbanas lyg ką tik grįžus iš pajūrio. Speciali purškiklio formulė, kuri yra prisotinta mikro druskų, padeda pabrėžti, paryškinti bangas ir garbanas, suteikia plaukams daugiau tekstūros.

Matrix Style Link Mineral Mess Maker purškiklis su mineralinėmis mikro druskomis suteiks Jūsų plaukams formą ir lengvą fiksaciją. Šio purškiklio dėka sukursite nuostabią, natūraliai atrodančių bangų šukuoseną, kurią malonu liesti, nes nelieka lipnumo jausmo plaukuose, be to garbanos ar bangos išlieka minkštos.

Naudojimas. Gerai supurtykite Matrix Style Link Mineral Mess Maker flakonėlį. Purkškite ant sausų arba drėgnų plaukų. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai arba džiovinkite juos plaukų džiovintuvu su difuzoriumi.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)