SEKRET MUMIO KREMAS SU MUMIO

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

sekret mumio kremas

 

SEKRET MUMIO PRODUKTAI

 

Prisimenate, šią savaitę aš pasakojau apie MUMIO arba mumijų ir netikėtai atrastus SEKRET MUMIO produktus. Tiesą pasakius, tai yra patys įdomiausi mano kada nors bandyti produktai, nes jie yra unikalūs, tiesa, medicininės paskirties. Iš viso jų yra keturi: geriamas eliksyras (21 buteliukas po 10 ml), ypač rekomenduojamas sportininkams, plataus poveikio balzamas (10 ml), kremas, šalinantis alergijas ir bėrimus (10 ml) bei kremas ZET, jauninantis veido odą (10 ml).

 

 

TRUMPAS PRIMINIMAS APIE ŽADAMĄ MUMIO NAUDĄ

 

•       Sužadina medžiagų apykaitą ir stiprina imuninę sistemą.

•       Skatina pažeistų ląstelių atsinaujinimą.

•       Stabdo senėjimo procesus.

•       Veiksmingas sergant įvairiais lėtiniais susirgimais.

•       Slopina uždegiminius procesus organizme.

 

PROMO: KREMAS MUMIO VEIDUI IR KŪNUI (10 ml)

Puikus kondicionierius veido ir kūno odai.

Užkerta kelią odos senėjimui.

Gydo spuogus.

Padeda esant įvairiems odos pažeidimams, pavyzdžiui, odos išsausėjimui, įtrūkimams, nuospaudoms.

Naudojimas: tepkite kremą ant švarios ir sausos odos.

 

MANO NUOMONĖ

 

Patiko. Kremas gerai veikia kaip antibakterinė priemonė. Darbe ilgai sėdėdama prie kompiuterio pastebiu, kad jau po kelių valandų pradeda dygti spuogai (man būtent taip nutinka tik darbe). Išbandžiau kremą ir darbe, ir namuose. Pastebėjau, kad spuogų dienos bėgyje atsirado daug mažiau. Oda visą dieną išliko gaivi ir drėgna. Kremas yra tik iš kelių ingredientų, nekemša porų, yra įdomios rusvos spalvos, kurios ant veido pasitepus nesimato. Apsaugotas membrana. Dar norėčiau išbandyti eliksyro kursą, nes kaip tik šiuo metu yra nusilpusi imuninė sistema, laukia danties ištraukimas ir pradedu sportuoti (kaip man sekasi, galėsite sekti įrašus sporto temoje), ir manau, kad vidinis MUMIO naudojimas būtų dar efektyvesnis negu išorinis.

Nepatiko. Kremo sudėtyje yra kontraversiškas nenatūralios kilmės ingredientas - mineralinis aliejus. Perskaičiau nemažai informacijos apie jį, ir išaiškėjo tik viena: jis nedaro nieko blogo, tačiau ir nieko gero. Siūlyčiau tokias aršias diskusijas keliančių ingredientų atsisakyti, nors ir koks pigus kaip ingredientas jis būtų. Kaip minusą laikyčiau ir faktą, kad kremą ir kitus produktus reikia laikyti šaldytuve, kitaip pavandenija (bent jau kremas). Kol parsivežiau, kremo konsistencija tapo nevienoda, atsirado burbuliukų, rudas skystis padengė viršų. Apsauginė membrana po pirmo atsukimo užsikabina už dangtelio ir ten lieka (nebent bandysite iškrapštyti), todėl produktas vėliau bėga per kraštus. Taip neatsitiko su balzamu, todėl jis  man patiko daug labiau (apžvalga - netrukus).

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.25 (2 Votes)