Signal dantų pastos: ar geros?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 1 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

signal dantų pasta

SIGNAL

signal

SIGNAL BALINANČIOS DANTŲ PASTOS: ŠIUOLAIKIŠKOS IR SALDŽIOS

Atrodo lyg ketinčiau kalbėti tik apie dantų pastą, tačiau žinant, kokią svarbą ji užima mūsų švaros ritualo etape, man neapsiverčia liežuvis sakyti, kad kalbėsiu apie kažkokį itin bereikšmį daiktą.

Signal dantų pastų savo pajūrio miestelyje aš niekur neradau. Gaila, nes kompanijos atstovų atsiųsti produktai pranoko mano lūkesčius, ir užglaistė tai, ką galvojau apie patį prekės ženklą, kol dar akyse net nebuvau mačiusi, kaip tos pastos atrodo. Visi mes galvoje turime tam tikras asociacijas ir įsitikinimus, kuriuos taip malonu sugriauti!

Pirmiausia, negalvojau, kad pastos tokios šiuolaikiškos,  o jos tikrai yra! Praėjo tie laikai, kai svarbiausia buvo pats produktas. Vartotojas darosi vis labiau išprusęs, ir nori gauti tiek pat arba net daugiau negu tikisi. Todėl net dantų pastos kartoninis įpakavimas, tūtelės grožis, pasirinkta spalvų gama ar užrašai, net nekalbėkime apie skonį, gali būti lemiamais veiksniais renkantis tą patį produktą antrą kartą. Arba ne. Signal išoriškai yra labai patraukli dantų pasta. Ir ne tik.

Antra, tikėjausi gauti paprastą baltą mėtinio skonio dantų pasta. Gerai, kad negavau. Jau minėjau, kad skonis ir net poskonis išsivalius dantis man yra labai svarbūs.

KĄ NAUDOJU AŠ?

Signal White Now (75  ml.) dantų pasta yra dvispalvė, mėlyna balinanti linija persipina su bespalve, pasipuošusia sidabro dalelėmis. Signal Expert Protection (75 ml.) yra dangaus mėlio su kažkokiais mikro grūdeliais, ir sukurti tokią įkvėpė dantų siūlas ir skalavimo skystis! Toks teiginys skamba patraukliai. Signal White Now Triple Power Gold! (50 ml.) dėl savo trigubos jėgos turi slėptis tūbelėje, kiek mažesnėje nei kitos dvi šiandien aptariamos dantų pastos. Nori nenori, patiki, kad dėl to ta galia tikrai yra. Juk čia slypi dvigubai daugiau sidabro dalelių mėlynoje ir bespalvėje gijose negu prieš tai aptartoje White Now. Gal todėl ji ir tapo mano favorite? Pasipuošusi stilingais auksiniais užrašais ji laimi pastų grožio konkursą. 

Visos pastos yra saldžios, ir man tai privalumas, nes mėtų skonis ir kvapas - jau atgyvenę pojūčiai, tiesa? Kad jos man patiko, irgi nenuostabu, nes jas gamina patikima kompanija Unilever. Kaip ir Dove grožio produktų linijas, kurios man irgi visada įtinka.

BAIGIAMASIS ŽODIS

Visos minėtos dantų pastos yra balinančios, išskyrus gal tik Extra Protection, o tai bus įvertinta kavos ir arbatos, raudonojo vyno mėgėjų, ir net rūkalių! Dantis valant kasdien jie tikrai kažkiek pabaltėja, tačiau jei klaustumėt, kodėl ieškojau įsigyti šių pastų antrą kartą, tai visgi sakyčiau, kad dėl tų dvispalvių linijų persipinymų, sidabro dulkių, dangaus melsvumo, ir užrašo triple power gold. Nejuokauju.

P. S. Nepamirškime, kad balinamąją pastą turime naudoti ne kasdien, ir naudoti kuo minkštesnį dantų šepetėlį sukamaisiais judesiais valant dantis.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 3.00 (2 Votes)