Atostogų lagaminas: dekoratyvinė kosmetika

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

dekoratyvinė kosmetika kelionėje

dekoratyvinė kosmetika kelionėje

dekoratyvinė kosmetika kelionėje

 

Šiandien norėčiau parodyti savo atostogų kosmetinės turinį. Tiek kiek matote, normaliam žmogui tikrai nereikia, cha cha. Turbūt atostogų metu visai nesidažote, ir labai gerai darote, kad ilsinate savo odą. Mano atveju oda neatostogaujant ilsisi ir taip dažnai, nes nėra kada maliavotis, tad atostogų metu norėjau prisiminti, ką reiškia lėtai su pasimėgavimu atlikti lengvą atostogų makiažą. Taip pat ilgai sirgau, ir nenorėjau graikų gąsdinti papilkėjusia oda ir pajuodusiais paakiais. O ir šiaip, juk kosmetika mano didžioji aistra, ką čia ir besiteisinti...

 

 

VEIDUI 

 

Pasidažyti palengva yra didžiulis malonumas, bent jau man. Jau labai seniai norėjau išmėginti ARTDECO High Definition makiažo pagrindą. Pagaliau ir Lietuvoje jau turime galimybę nusipirkti šviesius jos atspalviu. Maniškis 52 Warm man ideliai tinka. Veido oda tampa spindinti ir sveika, o nuotraukose galime matyti HD efektą. Nuostabu. Negaliu ir be vasarą itin pamėgto La Mav BB kremo, kuris gal ir nelabai prisitaiko prie odos atspalvio, tačiau efektyviai maskuoja, nors ir atrodo natūraliai, be to dar ir drėkina! Po saulės vonių idealu. Dėl įvairovės pasiėmiau ir PUPA Milano Made to Last ilgalaikio makiažo pagrindo miniukus. Odai suteikia komfortišką padengimą ir svarbu, kad yra be aliejaus! Visgi mano oda riebi... Catrice Prime and Fine akių šešėlio pagrindo reikėjo gal tik kartą, tačiau man patinka jo aplikatorius. All Round Cover Stick maskuojantis pieštukas taip pat labai lengvai pasiengia ir atrodo natūraliai. Antakiams renkuosi tik Essence Make me brow antakių tušą, su kuriuo jie atrodo itin natūraliai. Skruostams pats mėgstamiausias vis dar yra GOSH Giant Blush, nes taip pat atrodo natūraliai ir gaiviai. Kokios atostogos ir be skysto bronzanto. Dar nuo vasaros pamėgtas The Body Shop Honey Bronze veido gelis neado sau konkurentų. Make Up Factory Diamond Stripe net penkių spalvų bronzantas - skaistalai - iliuminatorius viename yra universalumo įsikūnijimas. Gali tikti net natūraliam akių makiažui! Kaip ir BeYu Irma akių šešėlių paletė, kurioje net 8 neutralūs blizgūs ir matiniai rudų spalvų atspalviai. Essence Kajal akių pieštukas 25 Feel the Mari-time yra idealiai nuotaikingas atostogauti, o BeYu Magic Eyes apimties suteikiantis akių tušas dar labiau sustiprina kerinčių akių įspūdį. 

 

LŪPOMS

 

Dienai rinkausi BeYu Scandalious Lips, kuris lūpas vizuliai turbūt geriausiai padidina išmano turimų priemonių. Nelipnus, ilgai laikosi, o fuksijų spalva ant lūpų kiek pablykšta, todėl tikrai nešokiruoja dienos metu. Šokiruoti gali nebent mano vakarui pamėgti matiniai itin ryškių spalvų ir ilgaamžiški PUPA Milano fluidai. Jei pradžioje man vienas jų sukėlė abejonių, tai vėliau dar dvi naujos spalvos privertė suprasti, kad vakarui geriau nieko nerasiu. Ilgalaikis matiškumas leidžia gerti kavą ir mėgautis visais kitais atostogų ir ne tik malonumais. Viva la vita! Kas liko nepaminėta, gal ne taip ir svarbu.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)