Nauja BeYu kolekcija Paris Romance

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

BeYu Paris Romance nauja kolekcija Lietuva

 

 

Koks malonus sutapimas! Kaip tik kai šiuo metu mirštu dėl prancūziško grožio, gyvenimo ir stiliaus knygų, BeYu pristato naują kolekciją French Romance. Prancuzijos dvasia ir jos gyventojos žavi moteris iš visų šalių, tad daugelio knygų sėkmė priklauso būtent šiai temai! Visos moterys nori būti žavios, elegantiškos, viliojančios ir unikalios. Jei sako, kad nenori, tai meluoja.


Kolekcija mažytė, tačiau  eabejoju, kad dėl šių ir kitų priežasčių bus sėkminga. Padūmavusių akių makiažas ir ryškios lūpos niekada nestokoja populiarumo, ypač toks įvaizdis tinka brunetėms. Blondinėms jis bus kiek per daug užgožiantis asmenybę bei vers balansuoti ant vulgarumo ribos. Jį pasirinkusi moteris atrodo elegantiškai, viliojančiai, bet ne iššaukiančiai.

Tokį efektingą makiažą susikurti nėra sudėtinga, tačiau daugiausia reikės tamsaus akių šešėlių retušavimo įgūdžių bei nepriekaištingo natūraliai atrodančio odos padengimo makiažo pagrindu ir maskavimo priemone. O kur dar ryškios lūpos. Be abejonės prireiks laiko, apie pusvalandžio! Ir be jokios abejonės, neliksite nepastebėta.

Mums reikės šviesą atspindinčio makiažo pagrindo, nes jis paslrpia visus odos trūkumus. Jį tepsime ir ant lūpų, o tada naudosime lūpdažio pagrindą. Ir žinoma krupščiai lūpų dažų šepetėliu paskirstysime ryškų lūpdažį. Akims rinksimės ilgai išliekančius padūmavusios pilkos šešėliu, kuriuos naudosime kartu su kokybišku akių makiažo pagrindu.

Visas šias priemones rasime naujoje Paryžiaus įkvėptoje kolekcijoje. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)