PUPA Milano nauja skoninga kalėdinė kolekcija STAY GOLD

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

nauja PUPA Milano  Stay Gold kalėdinė kolekcija

 

 

PUPA Milano Soft&Wild kolekciją sąmoningai ignoravau, nes nemėgstu gyvūnų raštų. Kolekcija man pasirodė tiesiog neskoninga, tad ir įkvėpimo pristatyti nebuvo. Jokiu būdu nesakau, kad ten nėra gerų produktų! Aš to nežinau. Visgi pirmas įspūdis ir bendras kolekcijos vaizdas man yra labai svarbu. 

 

Visai kitokia yra naujoji kalėdinė STAY GOLD kolekcija, apie kurią dar net nėra įdėta informacijos pagrindiniame puslapyje. Kažkiek galime sužinoti tik iš PUPA Milano Facebook puslapio ir grožio blogerių, kuriems kai kuriose šalyse kolekcija jau buvo pristatyta. Tiksliau - Amsterdame. Kaip kitur, nežinau. Italai tyli. Mariele iš Olandijos pateikė labai gražias nuotraukas. The Daily Lady galite matyti makiažą su naujos kolekcijos produktais. Šaunus buvo vakarėlis! 

Pirmas įspūdis pamačius kolekciją - labai geras. Net negalėčiau išskirti kažko, kas nepatiko. Sužavėjo auksu tviskantys skaistalai, keturspalvė neutralių rudų atspalvių šešėlių paletė ir bordo spalvos vienspalviai šešėliai. Iš viso kolekcijoje yra aštuoni kalėdiniai auksu tviskantys produktai. Tikiuosi nieko nepraleidau. Labai laukiu pasirodant kolekcijos Lietuvoje. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.50 (1 Vote)