Gražiausia 2015 metų dekoratyvinės kosmetikos kolekcija - PUPA Stay Gold!

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA Stay Gold! šventonė kolekcija

PUPA Stay Gold! kolekcija

PUPA Stay Gold! dekoratyvinė kosmetika

PUPA Stay Gold! šventinė kolekcija

 

Nusprendžiau išrinkti šių metų gražiausią dekoratyvinės kosmetikos kolekciją. Rinkimai subjektyvūs, pagrindinis kriterijus - emocinis. Labai lengva išrinkti mėgstamiausias kosmetikos priemones, nes tiesiog užduodu sau klausimą - ką atsimenu geriausiai? Štai ir ateina atsakymas. Taip ir su gražiausia šių metų kolekcija - PUPA Stay Gold, apie kurią šiek tiek jau kalbėjau vos tik pasirodė reklaminės nuotraukos

 

PUPA Stay Gold! kolekcija Kristiana Kosmada

 

Pirmą vietą šiai kolekcijai skiriu todėl, kad kiekvienas jos produktas it magnetas traukia akį. Kolekcija ne tik išoriškai labai graži, atspindanti geriausias švenčių tradicijas makiažo srityje - auksas, blizgesys, ilgas išsilaikymas. Joje kiekvienas produktas dera vienas prie kito, išpildo kolekcijos idėją, kad moteris švenčių metu turi tviskėti auksu. Kada daugiau, jei ne dabar? Labiausiai mane nustebinęs dalykas buvo tai, kad kolekcijos produktų tekstūra neleidžia produktui byrėti ant veido, juk žinome kaip būna su blizgiomis priemonėmis. Šiuolaikinei moteriai tai visai netinka, nes turime pasitikėti savimi, nesirūpinti visą laiką dėl išvaizdo, kai turime švęsti.

Produktų blizgesys labai subtilus, ir labai patiko, kad visi jie yra puikiai panaudojami dienos metu, nebūtinai šventiniu periodu. Juk to ir norime iš kosmetikos? Ypač sužavėjo auksiniai skaistalai, kuris mano akimis yra geriausias ir reikalingiausias kolekcijos produktas. Aš manau, kad jūs tiesiog privalote jį įsigyti, nes jis - tiesiog tobulas pradedant pakuote, baigiant praktiškumu. Skruostai nuostabiai tviska žiemos metu, tačiau kaip tiks ir vasarą! Visai nepaverčia moters šarka, o kaip tik suteikia paslaptingumo.

 

PUPA Stay Gold! dekoratyvinė kosmetika Kosmada Kristiana

PUPA Stay Gold! kolekcija

 

 

Kalbant apie pakuotes, jos labai stilingos, ypač šešėlių ir skaistalų.  Skaistalai ir šešėlių paletė turi veidrodėlius. Negalėčiau pagailėti gražių žodžių jų kūrėjui. Puošia rankinę, malonu laikyti rankoje, smagu dovanoti, tačiau reikia laikyti saugiai, nes šiek tiek braižosi. Plastikinės vienspalvių šešėlių pakuotės atrodo kiek paprasčiau, tačiau ne prastai, ir yra labai patogios. Svarbiausia, kad šešėliai nebyra! Valio. Spalvų spalva - baklažano. Drąsiai jūsų vietoje pirkčiau ir keturių spalvų šešėlių paletę, nes PUPA šešėliai pasižymi aukšta kokybe, geru išsilaikymu ir elegantiškomis spalvomis. Svajonių paletė.

Nagų lakai (jau kalbėjau anksčiau) yra klasikinių šventinių spalvų - auksas, tamsi raudona, juoda su raudonu. Tikriausiai man pritarsite, kad PUPA nagų lakai nors ir yra tikrai nuostabių spalvų, tiks dažnai spalvą keičiančioms moterims, nes išsilaiko vos porą dienų. 

PUPA matiniai lūpų dažai gerai laikosi ant lūpų, bet gali jas sausinti kaip ir visi matiniai lūpdažiai. To nenutiks tinkamai besirūpinant lūpomis, o vakarėlio metu bus nepamainoma išvaizdos detalė. Galėsite nesukti galvos dėl lūpų apie tris valandas, o gal ir dar ilgiau.

PUPA Multiply - tikra sensacija! Tai ir kajal pieštukas, kurį galime sklaidyti su mums pridėta kempinėle, ir akių pieštukas tiksliam ryškiam apvedimui, ir šešėliai, jei tik padengsime visą voką. 

Viskam aptarti reikia nemažai laiko, bet kaip malonu kalbėti apie tai, kas patinka. Kolekcija mane sužavėjo, išpildė mano šventines makiažo svajones, suteikė pasitikėjimo švenčių metu, ir...bus naudojama visus metus, nes be jokių abejonių - tai geriausia, ko moteris galėjo trokšti 2015-ųjų metų šventėms. Jūsų vietoje nepraleisčiau progos įsigyti bent jau skaistalų, kol dar kolekcija mūsų Kristianoje ir Kosmadoje.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)