Kaip pasidaryti katės akių makiažą?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

kates akiu makiazas

 

Katės akių makiažą taip dažnai dariau paauglystėje (dažnokai persūdydavau), kad turbūt nuo jo jau kiek pavargau. Jis yra tikra klasika, kuri pagyvina mūsų kasdienybę iš esmės pakeičiant mūsų žvilgsnį. Jis tampa paslaptingas, kiek stingdantis, todėl traukia akį. Klasikinis variantas, žinoma, yra sukuriamas su juodu skystu akių kontūru, tačiau esant tokiam dideliam dekoratyvinės kosmetikos ir spalvų pasirinkimui siūlau rinktis kiek kitokias spalvas: mėlyną, tamsiai pilką, violetinį, žalią ar rudą. Galite naudoti akių pieštuką, liniją pasklaidyti kempinėle ar naudoti kreminį akių apvedimą. Liniją rinkitės kokio norite pločio ir ilgio, svarbiausia, kad linija būtų dailiai nubrėžta. Svarbiausia, kad kurdamos savo makiažą nenuobodžiautume ir kad jis atitiktų mūsų stilių ir asmenybę! 

MARY KAY vizažistė Jelena Liaudinienė katės akių makiažui, priešingai, siūlo naudoti juodą pieštuką. Brėžkite gana storą tiesią liniją palei viršutinio voko blakstienas, pratęsdamos ją smilkinių link. Griežtų apribojimų linijos ilgiui nėra: ji gali būti vos ilgesnė nei blakstienų linija arba gerokai nutįsti smilkinių link. Užmerkus akis linija turi būti tiesi, atmerkus – vizualiai matyti išlinkimas puslankiu. Tai grafinis makiažas, linija griežta ir ryški, jos išretušuoti nereikia. J. Liaudinienė rekomenduoja, nubrėžus liniją, neskubėti atsimerkti - tegu pieštuko dažai gerai užsifiksuoja, kad atsimerkus neliktų atspaudo ant viršutinės voko dalies.

kates akių makiažas

Akių pieštuką brėžkite kuo arčiau blakstienų, neturi likti jokių šviesių tarpų. Pirmiausiai pasidėkite tašką, kur norite, kad būtų varnelė, tada horizonatalią ir vertikalią linijas sujunkite. Viską pakartoti galite skystu akių apvedimu. Apvedant antrą kartą linija bus gražesnė ir tikslesnė bei ilgiau išsilaikys.

Užbaigti šiam stiliui rinkitės tradicinės sodrios raudonos spalvos lūpų dažus. Jie pabrėš retro stilių ir sukurs visada madingą klasikinį juodos ir raudonos derinį.

 

Katės akių makiažui siūlau dar papildomai naudoti šias priemones:

  1. Šviesius dramblio kaulo arba perlo akių šešėlius visam vokui.
  2. Kiek tamsesnius šešėlius gulsčiai V akies linkyje arba judriajam vokui.
  3. Juodą akių pieštuką prieš juodą skystą akių kontūrą.
  4. Blakstienų rietiklį.
  5. Ilginantį ir tankinantį blakstienų tušą, vakarui - priklijuojamus blakstienų kuokštelius.
  6. Galite naudoti lipnią juostą.

 

katės akių makiažas

 

Siūlau rinktis matinius akių šešėlius, matinius ilgai išliekančius lūpų dažus, kokybišką, vandeniui atsparų akių pieštuką arba plunksnelę. Pagrindinis ir pats svarbiausias mano patarimas būtų praktikuotis kuo galima dažniau darant akių liniją, nes vienintelis kelias į išmokimą yra darymas.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)