ESSENCE išskirtinė kolekcija Bloggers’ beauty secrets

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 Essence Bloggers' beauty kolekcija grožio bloge

Ką čia ir besakysi - neapsakomai džiaugiuosi kiekvienu kosmetikos kompanijų bendradarbiavimu su grožio tinklaraštininkėmis, nes tai šios neformalios žiniasklaidos formos žingsnis į priekį. Kiekvienas turi teisę išsakyti savo nuomonę - ar gi ne nuostabiais laisvės laikais gyvename? Šiandien pristatau Essence kartu su blogeriais sukurtą kolekciją, kuri pilna visa ko geriausia - super duper patogių kelionėse makiažo palečių. Ar ne to mums reikia, skubančioms, lekiančioms keliautojoms?

 

PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI

 

Mano mėgstamiausia grožio priemonė yra…didžiausia ir super geidžiamiausia paslaptis: kokias priemones labiausiai mėgsta tinklaraštininkės ir mados sekėjos, ir kodėl? Essence dirbo su keturiomis iš jų, tam kad sukurtų išskirtinio leidimo kolekciją „bloggers‘ beauty secrets“, kuri pasiūlys daugybę grožio talentų nuo 2016 metų birželio mėnesio. Diana zur Löwen iš „Dfashion“ sukūrė tikrą visų galų meistrą su jos „touch up to go!“ palete. Palmira iš „Beautypalmira“ didžiausią dėmesį skyrė akims su jo „vintage rose“ palete. Su „Shape & shadows“, Merė Oliver iš „Strikeapose“ pristato kontūravimo paletę skirtą akims ir antakiams laikantis paskutinių tendencijų. Serena Verbon iš „Beautylab“ garantuoja wow įvaizdį ir stulbinantį akių makiažą vasarai su jos „The glow must go on“ palete. Viršūnė, tinklaraštininkės atskleidžia savo mėgstamiausias grožio gudrybes, bet tyliai, jos turim likti paslaptyje.

 

Tobula pora: tinklaraštininkės ir Essence!

essence BBS Palette TouchUp

 

Essence bloggers` beauty secrets – „Touch up to go!“ paletė „viskas viename“ + nagų lakas pagal Dianą zur Löwen

 

Viskas viename! Dianos „touch up to go!“ paletė yra absoliutus visų galų meistras ir idealiai tinka panelėms, kurios mėgsta turėti visas reikalingiausias grožio priemones vienu metu. Trys akių šešėliai, tokie kaip šviesiai violetinis, rudas ir nude, dviejų atspalvių skaistalai ir lūpas tausojantis balzamas – tobuli kompanionai, suteiksiantys gaivią išvaizdą bet kuriuo metu. Priemonės gali būti maišomos – skaistalai ir balzamas sukurs lūpų blizgesį akimirksniu! Paletėje rasite ir mažą dvigubą aplikatorių, kuris pravers keliaujant. Tobulas derinys: nagų lakas su nuostabiu pusiau matiniu efektu. „Viskas viename“ paletę parduotuvėse rasite numeriu „01 touch up to go!“, kaina apie 5.49 €*, taip pat ir nagų laką „01 be happy + smile“, kaina apie 1,99 €*.

essence BBS Palette VintageRose offen

 

Essence bloggers` beauty secrets – „Vintage rose“ akių paletė + nagų lakas pagal Palmirą

 

Rožinis grožis! „Vintage rose“ paletė pagal Palmirą siūlo spindinčios baltos, švelnios rožinės ir šiltos rudos atspalvio akių šešėlius. Akių pravedimas ir šviesą atspindinti pudra papildo rinkinį išskirtiniam akių makiažui sukurti – ši Berlyno gražuolė linkusi kurti unikalų akių makiažą! Akių šešėliai, pravedimas ir šviesą atspindinti pudra gali būti naudojami su integruotu dvigubu aplikatoriumu, o metališkas, rožinio aukso nagų lakas užbaigs tavo įvaizdį. „vintage rose“ akių paletę parduotuvėse rasite numeriu „02 vintage rose”, kaina apie 5.49 €*, taip pat ir nagų laką „02 hello beautiful!“, kaina apie 1,99 €*.

essence BBS Palette ShapeShadows offen

Essence bloggers’ beauty secrets – „Shape & shadows“ akių kontūravimo paletė + nagų lakas pagal Merę

 

Dėmesys akims. Merė teikia pirmenybę madingo akių makiažo stiliui ir įspūdingų antakių deriniui – todėl „shape & shadows“ paletė tobulai papildys kosmetines! Akių kontūravimo paletė atitinka kontūravimo madas akims ir siūlo akių šešėlius, antakių pudrą, šviesą atspindinčią pudrą, taip pat antakių vašką, kuris gali būti naudojamas kaip pagrindas antakių pudrai išlaikant trokštamą formą. Paletėje rasite aplikatorių pudrai ar antakių šukavimui. Nagų lakas yra madingo „purvo“ atspalvio su matiniu efektu, jis užbaigs jūsų įvaizdį. „Shape & shadows“ akių kontūravimo paletę parduotuvėse rasite numeriu „03 shape & shadows“, kaina apie 5.49 €*, taip pat ir nagų laką „03 all eyes on me“, kaina apie 1,99 €*.

ess BBS Palette GlowMustGoOn offen

 

essence bloggers` beauty secrets – „the glow must go on“ bronzanto ir šviesą atspindinčios pudros paletė + nagų lakas pagal Sereną

 

Spindėk ryškiai! Su jos „The glow must go on“, Serena garantuoja švytintį įvaizdį kiekvienai! Trys skirtingi šiltų atspalvių bronzantai gali būti naudojami atskirai ar kombinuojami gaiviai išvaizdai sukurti. Taip pat čia rasite dviejų atspalvių akių šešėlius akių makiažui su spindesiu. Šviesą atspindinti pudra pabrėžia gražiausius veido bruožus, ją lengva naudoti ir išsklaidyti su mažyčiu šepetėliu – kaip ir bronzantą. Ryškios turkio spalvos nagų lakas suteiks tau vasaros nuotaikos. Bronzanto ir šviesą atspindinčios pudros paletę parduotuvėse rasite numeriu „04 the glow must go on“, kaina apie 5,49 €*, taip pat ir nagų laką „04 shine bright“, kaina apie 1,99 €*.


essence serena nail polish

essence palmira nail polish

essence bloggers' collection mary nail polish

Essence Diana nagų lakas

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)