PUPA I'M Pupa Matt Lip Fluid - mėgstamiausi mano lūpų dažai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA I'M Pupa Matt lip fluid mėgstamiausi lūpų dažai

 

Kai nusprendžiau, kad šiuo metu man svarbiausia būti gera mama, o visa kita tebūnie antroje vietoje, baigėsi blaškymasis, į širdį sugrįžo ramybė, o aš tapau kaip niekad laiminga. Tai trunka jau ilgai, tačiau tai kartu ir nereiškia, kad aš neinu į darbą, neturiu laisvalaikio, savo mėgiamų užsiėmimų. Kaip tik pasibaigus blaškymuisi atsirado laiko viskam: darbai vyksta, tinklaraštis gyvuoja, yra skaitomas, nors ir vienu prisėdimu dažniausiai parašau kelis įrašus, o paskui tyla. Tokia yra mano laimės formulė, o kas svarbiausia Tau? Ar pagavai laimės paukštę? Laimė iš dalies man yra ir gerai atrodyti, o šiandien noriu papasakoti apie savo mėgstamiausius lūpų dažus. Jeigu tikint formule, kad akcentuojame tai, kas veide gražiausia, mano manymu, lūpos ir yra gražiausia, ką jame turiu. PUPA I'M Pupa Matt Lip Fluid jas padaro dar labiau išraiškingas. 

Apie šiuos lūpų dažus - matinį fluidą jau kalbėjau ne vieną kartą. Viskas, pradedant stilinga lūpdažio tūtele su permatomomis lūpomis, per kurias gali matyti tikrąją lūpdažio spalvą, baigiant lūpų nedžiovinančia formule, itin patvaria ir pigmentuota spalva, mane verčia manyti, kad tai yra geriausia, ką turiu savo lūpoms paryškinti. Kai žvelgiu į savo nuspalvotas lūpas nuotraukose, visada galvoju, kaip jos gerai atrodo, ką ten gerai, su šiais lūpų dažais mano lūpos atrodo pritrenkiančiais. Aš jaučiuosi nepapaprasta, moteriška, nepakartojama, o juk ar ne tai turi suteikti lūpų dažai? Tikrai ne kiekvieni gali pasigirti tokiu efektu, gal todėl ir tūno nenaudojami bei užmiršti. 

Klasikinės formos aplikatorius lengvai padengia lūpas matiniais lūpų dažais. Pradedu V linija ir keliauju žemyn. Formulė neslystanti nuo lūpų, spalva neregėtos pigmentacijos, todėl nereikia papildomų priemonių, tokių kaip lūpų pieštukas. Spalva iš kart nudžiūna ir ten lieka bent penketui valandų, tačiau lengvai nusivalo su kokosų aliejumi. Visko ko reikia, tai švelniai nupilinguotų lūpų. Net jei ir nenori paruošti jų specialiai šiam lūpdažiui, jis užmaskuos apšerpetojimus. 

Apie 14 eurų kainuojantys lūpų dažai turėtų atsidurti ir tavo kosmetinėje. Manojoje yra 031 ir 072 ryškūs rožiniai atswpalviai ir 032 nepakartojamas oranžinis. Pagal nuotaiką, dienoms, kai noriu jaustis ypatinga.

O kokius lūpų dažus tu man rekomenduotum įsigyti?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)