PUPA MILANO lūpų dažai: keturios skirtingos spalvos, keturi skirtingi efektai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA milano lūpdažiai Baltijos grožio bloge

PUPA milano lūpdažiai Baltijos grožio bloge

PUPA milano lūpdažiai Baltijos grožio bloge

 

Geriausias būdas išsiaiškinti, kuris lūpų dažų spalva ar atspalvis tinka, yra nusifotografuoti save ir pasižiūrėti. Tą ėmiau ir padariau, pasiėmusi keturis turimus PUPA MILANO (visi iš Kristianos) lūpų dažus iš skirtingų kolekcijų. Pirmiausia norėčiau pasakyti, kad šios kompanijos lūpų dažai pasirinkti eksperimentui neatsitiktinai: jie patinka daugeliui, dažnai sulaukiu klausimų, kas ant mano lūpų. Taip pat mane žavi dailios fotogeniškos tūtelės, kurias negėda išsitraukti iš rankinės, atvirkščiai - elegantišką, įdomią tūtelę išsitraukti daug maloniau, jei ji papuošta dailia karūna, spalvingu užrašu, gražiai blizga ar yra tiesiog įdomesnio dizaino nei įprasta. Svarbi smulkmena, nes iš smulkmenų susideda mūsų stilius, įvaizdis. Na o svarbiausia, dar nesu nusivylusi lūpų dažų kokybe - visi bandyti man tiko, patiko, galiu rekomenduoti, ir kad ir kiek lūpų dažų turėčiau namuose, rankinėje dažniausiai yra PUPA dėl visų šių išvardintų aspektų. Na o dabar renkame kartu man tinkamiausią lūpų spalvą, aptariame skirtingus efektus? 

 

ROŽINIO ATSPALVIO RUDA

 

Pirmiausia darau selfius su paskutinės, šventinės kolekcijos PUPA RED QUEEN BALM ELIXIR. Tai rožinio atspalvio rusva spalva su auksinėmis mikro dalelėmis, kurių nesimato ant lūpų, tačiau vizualiai sukuriamas blizgėjimo efektas. Kompanija dažnai mėgsta savo lūpdažius pavadinti balzamais, tačiau tai nebūna mums įprasti balzamai vazelino pagrindu. Man jie vistiek išlieka lūpų dažais! Matysime, kad pavyzdžiui JELLY GLOW LIP BALM balzamas yra visai kitokios tekstūros nei šis, daug blizgesnis, daug minkštesnis. Taip pat ir DOT SHOCK BALMY GLOSS balzamas bus dar kitoks! Neapsigaukite dėl lūpų dažų pavadintu lūpų balzamu! PUPA RED QUEEN BALM ELIXIR labiau primena lūpų pieštuką, labai patogu nuspalvinti lūpas, tačiau savyje turi ir drėgmės, kuri blizga ant lūpų. Balzamas labiausiai tinka dienos metui. Efektas - atrodau miela, tokia gera mergaitė, cha.

 

PUPA milano lūpdažiai Baltijos grožio bloge

PUPA milano lūpdažiai Baltijos grožio bloge

PUPA milano lūpdažiai Baltijos grožio bloge

PUPA milano lūpdažiai Baltijos grožio bloge

 

RYŠKI BLIZGI AVIETĖ

Toliau eksperimentuoju su JELLY GLOW LIP BALM, 002 numeriu. Tai labi ryški avietinė spalva, dar drėgnesnė tekstūra, minkštesnis tepimas. Labai mergaitiškas efektas, suteikia lengvabūdiškumo įspūdį. Tikrai ne į darbą eiti! Nelabai tinka žiemai, ar ne? Labai blizga. Tai manau tikra vasaros, pasimatymų spalva, o gal geriausiai tinka pasisėdėjimui su draugėmis, nes nenorime, kad kandidatas į širdį galvotų, kad esame lengvabdūdės? 

 PUPA MILANO lūpų dažai Baltijos grožio bloge

PUPA MILANO lūpų dažai Baltijos grožio bloge

 

 

ŠVELNUS PERSIKAS

 

Toliau tepuosi PUPA DOT SHOCK BALMY GLOSS, numeris 001, balzamo efekto lūpų blizgesį. Tai jau šiltas abrikosas, nematyti jokių blizgių detalių. Permatomas ant lūpų (vienintelis iš visų), duoda tik lengvą abrikoso atspalvį. Minkštas. Tiesą pasakius, man nelabai patinka permatomi lūpų dažai...Labiausiai manau tinka kai neturim laiko užtepimo tikslumui ir labiausiai man primena balzamą iš visų trijų. Tai vasaros kolekcijos lūpų produktas, tačiau manau tinka bet kokiam sezonui, dienos metui. Atrodau sau vėlgi miela. Naudoju eidama apsipirkti, pasiimti dukters į darželį. Neįpareigojantis, lengvas efektas. kai norim išnykti.

 

 pupa milano lūpų dažai Baltijos grožio bloge

 PUPA MILANO lūpų dažai Baltijos grožio bloge

 

KARALIŠKA RAUDONA

 

Paskutinis eksperimentas vyksta su PUPA I'M PUPA MATT LIP FLUID, numeris 056. Tai sodri kraujo raudona spalva, matinis efektas, visiškai kitokia tekstūra nei prieš tai minėtų trijų. Drėgni dažai užtepus greitai tampa matiniais, stipriai įsigeria į lūpas, ilgiausiai ant jų laikosi, spalva sukuria didžiausią skirtumą su mano šviesia oda. be jokios abejonės, man tai pats efektingiausias pasirinkimas, labiausiai tinkantis ypatingoms progoms, renginiams, fotografavimuisi. Tai vakaro spalva. 

 

PUPA milano lūpdažiai Baltijos grožio bloge

PUPA milano lūpdažiai Baltijos grožio bloge

PUPA milano lūpdažiai Baltijos grožio bloge

PUPA milano lūpdažiai Baltijos grožio bloge

 

APIBENDRINIMAS

 

Labiausiai mano manymu man tiko kraujo raudona, nes sukuria didžiausią įspūdį, didžiausią kontrastą, tačiau efektas per didelis dienai, paprastų reikalų tvarkymui, nors ir kaip man sunku atsispirkti šiems lūpų dažams ir spalvai. Esu neryškių bruožų, todėl jei nenoriu išnykti, turiu rinktis didžiausią kontrastą suteikiančius lūpų dažus. Su neryškiomis spalvomis veidas atrodo blankesnis, nėra kontrasto, todėl ir neatkreipiamas dėmesys į lūpas. Žinoma, vaiski avietinė taip pat traukia akį, todėl nesirinkčiau jos norėdama atrodyti rimta. Labiausiai tinka vasarai ir nerūpestingoms dienos. Abrikosas tinka bet kokiam sezonui, bet kokia proga, bet vakare atrodytų per nykiai. Rožinio atspalvio rusva tinka kasdienai, tačiau tai mano mažiausiai mėgstamas atspalvis. Jaučiu, kad jis man neduoda pageidaujamo efekto, atrodau nykiausiai su juo. 

 

Kaip jūs renkatės lūpų dažų spalvą ir atspalvius? Ar sutinkate su manimi aptariant keturias skirtingas spalvas ir efektus?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)