Keliauju į Maltą: kosmetinė

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

kelonės į Maltą kosmetinė Baltijos grožio bloge

 

kelonės į Maltą kosmetinė Baltijos grožio bloge

kelonės į Maltą kosmetinė Baltijos grožio bloge

kelonės į Maltą kosmetinė Baltijos grožio bloge

kelonės į Maltą kosmetinė Baltijos grožio bloge

kelonės į Maltą kosmetinė Baltijos grožio bloge

kelonės į Maltą kosmetinė Baltijos grožio bloge

 

Šią savaitę mūsų šeimoje jau prasideda 20 dienų atostogos, kurių aš labai laukiau! Atostogos prieš daug ilgesnes atostogas (šypt). Tiesą pasakius, gyvenant kūdikio laukimu, smegenys jau senokai įsijungė į atostogų režimą - negaliu galvoti apie nieką kitą! Per atostogas vyras baigs dažyti sienas baltai, liks grindų dėjimas kiek atšilus, o svarbiausia, svarbiausia, kad abu jau savaitės gale leisimės į 8 dienų kelionę po Maltą. Šios savaitės įrašai suksis apie šią kelionę ir pasiruošimą jai, nes ar gi tai ne malonus etapas? Daug gerų emocijų. Pirmiausia jums pristatau, ką jau sukroviau į kelionės kosmetinę. Daug? Juk atostogos. Turiu retų progų pasidažyti.

 

LŪPOS

 

1. GOSH LIP OIL 002 SEA BUCKTHORN - Turiu saugoti savo lūpas, tad į Maltą nusprendžiau pasiimti būtent šį skaniai kvepiantį aliejų, kuris gražiai blizga ant lūpų ir neturi spalvos. Vėjuotoms dienoms.

 

2. INGLOT LIP PENCIL 20 - Kartais mėgstu pasidažyti tik lūpų pieštuku, nes jis išsilaiko visą dieną. Šis klasikinės raudonos spalvos, minkštas ir patogus naudoti.

 

3. PUPA I'M PUPA MATT LIP FLUID 031 - Oranžinio atspalvio raudona spalva. Mėgstamiausi lūpų dažai, išliekantys ant lūpų pusė dienos. Nesausina lūpų, fotogeniški, matiniai. Nuostabūs.

 

4. PUPA I'M PUPA MATT LIP FLUID 032 - Ką tik pasižiūrėjau, kad yra identiško atspalvio kaip ir anksčiau minėtas, todėl imsiu Kalėdinės kolekcijos tamsiai raudoną spalvą.

 

5. MAKE UP FACTORY LIPSTICK 22.106 - Labai skaniai kvepiantis nude atspalvio lūpdažis. Turi savyje riebumo, šiek tiek blizga. Dienoms kai nesinorės ryškumo.

 

6. PUPA TRANSPARENT LIP LINER 001 - PUPA naujiena. Kad joks lūpdažis nepabėgtų per kraštus. Permatomas, todėl tinka su visais. Nuostabus.

 

AKYS

 

1. PUPA MULTIPLY TRIPLE-PURPOSE EYE PENCIL 09 BLACK - Galima daryti apvesti ir palikti, galima su kitame gale esančiu trintuku liniją prasklaidyti, o galima ir padengti visą voką kaip šešėliais.

 

2. PUPA VAMP! EYELINER BROWN - Rudas, patogus naudoti. Labai plona plunksnelė, laikosi visą dieną.

 

3. CATRICE EYE'MATIC DIP LINER 010 STAY WITH ME! - Juoda, paprasta, bet ne prasta akių plunksnelė.

 

4. BEYU BY IRMA EYESHADOW PALETTE 2 - Atostogų kolekcija, gera kokybė, vien tik rudi ir šampano atspalviai. Maža, tad ko daugiau norėti?

 

5. ESSENCE THE FALSE LASHES MASCARA BLACK - Mėgstamiausias. Mėgstu, kaip mano blakstienos su juo atrodo.

 

ODA

 

1. MAKE UP FOR EVER FULL COVER EXTREME CAMOUFLAGE CREAM 3 - Must - have, niekada nepasibaigia, tinka paakiams maskuoti ir kaip akių šešėlių pagrindas. Nusotabi profesionali.priemonė.

 

2. CATRICE HD LIQUID COVERAGE FOUNDATION 010 LIGHT BEIGE - Nebrangi, puikiai atrodanti nuotraukose, ir pagaliau įsigytas šviesiausias atspalvis. Man labai patinka šiuo metu.

 

3. GOSH PRIMER PLUS BASE PLUS ILLUMINATING SKIN PERFECTOR 004 - Kad bet koks makiažo pagrindas suskambėtų naujomis natomis. Viena iš mano must - have priemonių. Užtepta ant makiažo pagrindo suteikia veidui nepakartojamo skaistumo, atrodo labai fotogeniškai. Vis pamirštu jį naudoti, bet kai prisimenu, neatsidžiaugiu.

 

4. MAKE UP FOR EVER LIFT CONCEALER 1 - Kad paakiai neatrodytų liguistai juodi.

 

5. THE BALM THE MANIZER SISTERS - Mėgstamiausia kosmetikos priemonės, mano must - have. Be jo jau negalėčiau. Šampaninis spindesys skruostams iškelti, vidiniams akių kampučiams ir žvilgsniui praskaidrinti, rožinis šampanas suteikti veidui ar akims šilumos, blonza akims arba skruostams, kad neatrodyčiau išblyškus.

 

 

6. EMILIO DE LA MORENA THREE-COLOR BLUSHER - Trijų rožinių atspalvių skaistalai. Minkšti, neper stiprios pigmentacijos, tiesiog labai patrauklūs pakuotėje ir ant skruostų.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)