Matiniai lūpų dažai: ką reikėtų žinoti?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

PUPA Matt lip fluid

*Ant mano lūpų - PUPA I'm PUPA Matt Lip Fluid 032

MATINĖ DYKUMA, ELEGANTIŠKA PRABANGA

Faktas nr. 1 - Niekam ne paslaptis, kad matiniai lūpdažiai gali išsilaikyti ant lūpų kad ir visą dieną: atlaikyti bučinį, kokteilio siurbčiojimą ar skanią vakarienę. Jie neslysta nuo lūpų, todėl taip ilgai ir išsilaiko. Blizgūs lūpų dažai galėtų tik pavydėti tokių savybių, nes kažin, ar kada bus sukurta blizgi ir labai ilgai išliekanti formulė. 

Faktas nr. 2 - Jei norite sukurti elegantišką ir madingą įvaizdį, matinis pasirinkimas yra tai ko jums reikia, todėl toks pasirinkimas yra geriausias į darbą arba vakarui.

Faktas nr. 3 - Nepaisant gerųjų savybių, madingieji matiniai dažai yra tikri blogiukai, nes yra linkę lūpas džiovinti. Jie reikalauja idealiai drėgnų ir paruoštų lūpų (geriausia - specialus praimeris), ir ne kitaip.

Faktas nr. 4 - Matiniai lūpų dažai lūpas daro vizualiai mažesnes. Mano lūpos putlios, todėl kartais net specialiai renkuosi matinius lūpų dažus, kad šios atrodytų kiek mažesnės, tačiau jei lūpų putlumu nepasižymi, gal geriau rinktis blizgią formulę? Ką manai?

Faktas nr. 5 - Matinėms lūpoms geriausi komandos draugai yra skaisti oda, blakstienų tušas  ir nepriekaištingi, kiek blizgūs antakiai.

Faktas nr. 6 - Lūpas prieš dažant būtina paruošti: pirmiausia atlikti jų pilingą, sudrėkinti geru balzamu ar net, kaip minėjau, naudoti lūpdažio praimerį. Kitaip lūpos gali atrodyti sausos kaip dykuma.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)