TOM FORD ORCHID SOLEIL - mano naujas 2017 metų kvapas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Kūno priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

TOM FORD ORCHID SOLEIL apžvalga

 TOM FORD nauji kvepalai apžvalga

 

Ačiū brangioms draugėms, kurios netikėtai nusprendė mane palepinti Douglas dovanų kuponu. Jau seniai buvau gavusi tokio tipo dovaną, tad pačiais sau netikėtai pasirodo aš visai pasiilgau galimybės rinktis pačiai. Mintyse prieš atsidurdama prie magiškos kvepalų lentynos dėliojau klausimą: CHANEL ar TOM FORD?Nusprendžiau, kad CHANEL kvepalai manęs dar palauks, o šį kartą, pirmą kartą, noriu kad mano rankinėje atsirastų TOM FORD kvapas - emocijas savo vasarišku šiltumu paėmė TOM FORD ORCHID SOLEIL. Kerintis kvapas, nors besilaukdama ir turiu kovoti su savimi naudodama kvepalus - kūnas sako nenaudoti nieko.

 

Tomas Fordas - amerikiečių mados dizaineris ir filmų režisierius, kuriantis ir savo kvepalus, kurie išsiskiria savo individualumu, ilgu išsilaikymu, prabangiai atrodančiais buteliukais. Tomas sugeba sukurti magiją buteliuke. Apie jo kvepalus dažnai išvysite diskutuojant moterų forumuose, įvardinant kaip mėgstamiausius, išskirtinius. „Black Orchid“ yra Lietuvos moterų numylėtas, žinomiausias, dažniausiai perkamas. Į kvepalų pristatymus mūsų šalyje susirenka žymiausi žmonės, verslininkai, dizaineriai, o pristatymai vyksta tokiose prabangiose sostinės vietose kaip „Kempinski Cathedral Square“ viešbutis. 

 

Tom Ford naujiena

 

ORCHID SOLEIL pirmiausia sužavėjo savo rožinio aukso buteliuku, išraižyto vertikaliomis linijomis bei kaklliu, apsuptu auksine virvute su TF ženklu. Minimalu ir prabangu, taip kaip man šiuo metu patinka. Kvapas buvo išleistas 2016 metų liepą kaip vasariška visiems žinomo BLACK ORCHID versija. Svarsčiau ir apie juodąją orchidėją, tačiau labiau norėjau kvapo dienai, ne vakarui, o ORCHID SOLEIL tarsi skleidė savo vasariškus kerus. Dabar, kai už lango žiemos pusnys ar dargana, norisi kvapo, kuris šildytų savo vasariškumu ir šiltumu. Būtent man saulės šilumos suteikia saulėtoji orchidėja, kuri pirmiausia atsiskleidžia kaip aštrusis rožinis pipiras, kartieji apelsinai ir kiparisai. Vidurinėmis natomis pasirinktos lelijos ir baltosios tuberozos, kurių kvapui sunku atsispirti. Vanilė, pačiulė ir orchidėja yra žemutinės natos, kurios vainikuoja šią magišką vasarišką kompoziciją. Ką jaučiu aš? Baltą gėlių kvapą. Įsivaizduoju jas lėtai linguojančias nuo jūros vėjo, besimaudančias vasariškoje Viduržemio regiono kaitroje....Mmm...

 

TOM FORD ORCHID SOLEIL apžvalga

TOM FORD ORCHID SOLEIL apžvalga

 

Fragrantica.com vertinime daugelis nemėgsta šio kvapo, todėl gautas tik 2,95 iš 5 taškų. Dauguma teigia, kad kvapas sunkus, tačiau pripažįsta, kad labai ilgai išlieka. Tiesa, vos vienas papurškimas ir aš jaučiu šį kvapą visą dieną, tačiau šiuo metu man taip su visais kvepalais, todėl nei skonio, nei kvapo besilaukdama negaliu adekvačiai vertinti. Svarbiausia, kad apsupta šio kvapo jaučiuosi laiminga. Keista, bet noriu vasarai skirtais kvepalais kvepintis žiemą, ir atvirkščiai...Norėčiau, kad saulėtoji orchidėja taptų mano išskirtiniu kvapu arba kaip ten sako, signature. 30 ml kainavo 71 eurą. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)