MARY KAY sausainiukų kvapo riboto leidimo šventinė BE DELIGHTED kolekcija

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Kūno priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

MARY KAY BE DELIGHTED kolekcija grožio bloge

MARY KAY BE DELIGHTED kolekcija grožio bloge

 

MARY KAY šią žiemą išleido riboto leidimo itin kvapnią BE DELIGHTED kolekciją, kvepiančią sausainiukais ir žibančią žvaigždėmis. Tai trys kūno priežiūros produktai: blizganti kūno migla, putėsiai ir dušo želė, kurie savo koncepcija labiau primena vasarišką nerūpestingumą nei žiemos švenčių linsmybes. Ar gi ne tam buvo skirta ši kolekcija? Sustiprinti šventišką spindesį, pabrėžti jų laikinumo saldumą, sustiprinti įspūdžius. Blizga tik kūno migla, tačiau stipriu kvapu pasižymi, tikiu, visi produktai (turiu du iš trijų). Aprašymas teigia, kad priemones pamėgs visos kompanijos gerbėjos, tačiau nors jos iš tiesų kokybiškos, kaip visada, man, besilaukiančiai, labai intensyvus, saldus kvapas yra tikras iššūkis, ypač antroje dienos pusėje.

 

 

KŪNO PUTĖSIAI

 

Kūno putėsiai kvepia ne taip intensyviai kaip kūno migla. Jie yra orinės konsistencijos, akimirksniu įsigeria į odą, tiesiog vienas malonumas kabinti juos iš dailaus balto indelio su žaviais taškiukais, primenančiais man vasaros vandens purslus... Manau vienas malonumas bus naudoti putėsius vasarą, o dabar norisi ko nors riebesnio. Tiesa, šiuo metu jais mielai pasitepu rankas. Labai patogu, kai nereikia laukti kada kremas įsigers. Juk tai putėsiai, lengviausia kremo versija!

 

KŪNO MIGLA

 

Kūno migla pasižymi stipresniu kvapu nei kremas. Ji pilna sidabro spalvos blizgučių, kurie, įsivaizduoju, bus nepamainomi karštą vasaros vakarą prie jūros pasimatyme su savo vyru! Bėda tik ta, kad norint daugiau blizgučių ant kūno turėsime susitaikysi su dar ir dar intensyvesniu miglos kvapu su lig kiekvienu paspaudimu. Tiesa, blizgučiai gana koncentruoti. Sidabras suteikia kūnui šventiškumo, tačiau reikia ypatingos progos bei matomos kūno vietos, galbūt pečių, kojų, kaklo linkio. Vasara, greičiau ateik, kai jau bus laukimosi pykinimas praeityje, bus galima atidengti daugiau nuogo kūno...

 

MARY KAY BE DELIGHTED kolekcija grožio bloge

 

Visas kolekcijos priemones galite rasti šioje MARY KAY nuorodoje. Kainuoja apie  20 eurų. Mano manymu, šios kūno priežiūros priemonės yra gera dovana jaunoms merginoms, nebijančioms saldžių intensyvių kvapų, blizgučių, nevengiančioms linksmybių ar kelionių į klubus, pajūrio kurortus. 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)