Tikroviškus kvapus garantuoja L'ERBOLARIO

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Kūno priežiūra

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

 l'ERBOLARIO LIETUVA

TIKROVIŠKI KVAPAI

 

Turbūt turėčiau galvoti jei ne apie temperatūrą, tai apie graikišką kosmetiką Korres (kelionė jau visai čia pat, o dar net nepradėjau galvoti, ką imsiu su savimi), tačiau kol kas man galvoje mintis, kad baisiai noriu Sicilijos apelsinų kvapo kvepalų. Ar būtent ne tokie yra apelsinų linijoje iš L'ERBOLARIO? Šiuo metu tik svajoju apie linijos kvepalus. 

 

Kompanijos produktai man nėra jokia naujiena. Matydavau šią kūno ir veido priežiūros kosmetiką Italijos vaistinėse ar mažose parfumerijos parduotuvėlėse. Išbandžiau produktų su hiaiurono rūgštimi, rožėmis, o Sofija vaikišką liniją. Pas mus šios kompanijos produktų rasime vaistinėse ir kosmetikos parduotuvėse. 

L'ERBOLARIO Ambraliquida,3 Rosa, Iris, All'Olio di Argan, ar jau minėta Accordo Arancio linijos. Visos jų sužavės labai tikrovišku kvapu. Mano nuomone  tai yra kompanijos arkliukas. Dar žavi itin kruopštus informacijos pateikimas vartotojams. Mano širdis virpa skaitydama ilgus itališkus produktų aprašymus, nesa tada jaučiuosi arčiau savo mylimos šalies.

Iš tiesų net neturėčiau tiek fizinių jėgų išvardinti visoms kompanijos linijas, ir turbūt neatsiras tokios itališkos žolės, kuri dar nebūtų tapusi linija. Visos linijos pasižymi produkcijos išbaigtumu ir idėjos išpildymu. Visgi noriu trumpai papasakoti apie pačią kompaniją ir jos vertybes.

ITALIŠKOS ŽOLELĖS IR ŠEIMA

L'ERBOLARIO pavadinimas kilęs iš seno italų kalbos žodžio „erborare“, reiškiančio „rinkti laukų žoles ir tyrinėti jų gydomąsias savybes“. Labai taiklus pavadinimas. Kompanijos įkūrėjas Franco Bergamaschi su savo žmona Daniela Villa (italės turbūt per daug išdidžios, kad keistų savo pavardes kaip mes) kažkada ėmėsi tobulinti šeimos receptų, tirti augalus, bei juos distiliuoti. 1978 metais šeima sukūrė įmonę La Premiata Erboristeria Artigiana L'Erbolario, gaminančią natūralią kosmetiką. Jos filosofija buvo panaudoti per amžius sukauptas žinias, bet viską paremti ir šiuolaikine įranga bei tyrimais, fitoterapija ir kosmetologija. paremta siekiu apjungti branginamą praeities išmintį su neginčijamais nūdienos atradimais, tradicinę fitoterapiją su šiuolaikine kosmetologija. 

L'ERBOLARIO puikiai sekasi turbūt dėl to, kad tam, kieno pagrindas yra šeima, tiesiog lemta pasisekti. Tradicijos eina koja kojon su šiuolaikiu šeimos poreikiu natūralumui.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)