Mano lagamine: kūno ir veido priežiūra

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Kūno priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ką imti į kelionę kūno priežiūra

 

Į kelionę pasiimame turbūt tik tai, kas geriausiai tinka ir patinka. Kvaila būtų apsikrauti daiktais, kurie nepateisina lūkesčių, yra prastos kokybės ar tiesiog nemieli.

Jei kas nors lieptų pasilikti tik kelis daiktus, tikriausiai tai būtų tie patys, kuriuos susidėjome į atostogų lagaminą. Kaip manote? Viskas paprasta, paprasčiau nei paprasta... Viską, kas liko namie galime tiesiog išmesti! Bet taip nepadarysime, nors norėtųsi, ar ne? Aišku, perdedu, tačiau vis dažniau susimastau, ar man reikia tiek, kiek turiu. Tik kad atsikratyti daiktų daug sunkiau nei juos neapgalvotai įsigyti. O jums?

Mano lagamine atsidūrė dvi baltos kosmetinės: viena - priklausanti vasarinei rankinei, kita - smagi PUPA Milano kosmetinė su raudonu kaspinu. Dievinu kaspinus! Ypač ant drabužių.

Disesnėje kosmetinėje tilpo visi kūno ir veido priežiūros produktai. Čia atsirado Juventa Miracle Water vanduo, po kurio oda tampa švari ir švelni. Mažame rudame induke prisidėjau Naujoji Barmunė kokosų aliejaus, nes jis universalus: ir kaip plaukų kaukė, kūno kondicionierius, makiažo valymo priemonė. Natura Amica Alum Rock yra natūrali priemonė, apsauganti nuo nemalonaus kvapo. Swisso Logical paakių kremas su keratinu tinka ir visam veidui. Šveicariška kosmetika mano pati mėgstamiausia. VIVI Grape Fruit dušo želė kiek per skysta, bet užtat malonaus apelsinų kvapo ir natūrali. Vipera nagų lako valiklis turi patogią pompelę, svarbu buteliuką laikyti tiesiai ją spaudžiant. PUPA Aqua Profumata yra mėgstamiausias kvapas. Po gimdymo negaliu naudoti kvepalų, nes šie mane erzina, o kūno vanduo su rudadumblių ekstaktu, baziliko ir medžio natomis maloniai gaivina ir yra mano kvapas. CHI Enviro jau turbūt visiems žinoma kaip mano mėgstamiausia plaukus glotninanti linija plaukams. GOSH professional plaukų vaškas neriebina plaukų, bet pastato juo į vietą. L'ERBOLARIO mėginukai vaikams - dušo želės yra prabangaus vaikiško žlelių kvapo, apsauginis kemas - idealiai tinka spuoguota suaugusiųjų odai. Dar nesu turėjusi patrauklėsnių mieginukų! Labai patiko visos išbandytos priemonės! Skincode Exclusive linijos Cellular Power koncentratas yra ideali odos palepinimo priemonė nakčiai. Barbara Hoffmann šepetėlių muilas yra labai taupus ir patogus. Na ir balinanti Signal pasta - saldi, todėl viena mėgstamiausių! Oi, dar maxi dydžio vatos diskeliai. Mažiems sakau griežtą NE.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)