Ko bijo lietuviai ir makiažas su raudonu pieštuku akims vietoj lūpų

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Mano makiažai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

grožio blogas makiažas

 makiažas ir jorkšyro terjeras

 

Mes, lietuviai, taip ir aš, be jokių kitų kraujo priemaišų, vis dar dažnai turime didžiulę baimę išsiskirti. Dažnas tą pripažįsta, priima kaip natūralų dalyką, nors tai yra elementarus pasitikėjo savimi trūkumas, tačiau šiuo metu manau daug dažniau atsirandą tokių žmonių, kurie pamina nuobodžias taisykles, ritualus, įpročius, ir kuria savus! Taip gimsta netikėčiausi ir nerealiausi dalykai. Out of the box. Out of the f.cking routine!

Apie tokius žmones skaitau žurname Happy365 (Jurgos žaibiškai greitai, per 25 dienas, po atleidimo sukurtas žurnalas pranoksta visus mano lūkesčius, o ji pati žavi labiau negu bet kas kitas). Jurga ir jos vyras Algis yra tik vienas iš daugelio išsiskiriančių žmonių, nesvarbu kuo, gyvenimo būdu, požiūriu ar išvaizda. Gyvendami Vilniuje turbūt manote, kad tokių žmonių begalė, nes jis kosmopolitiškas, spalvingas, nuolat besikeičiantis į gera; jame ištirpsti tarp daug stilingų, savo individualumą norinčių pabrėžti žmonių. Daug žmonių su įdomiu požiūriu į gyvenimą. Jie supranta, kad išskirtinumai yra gerai, net būtini gyvennat mieste. Jie gali jei ne gyvenime atnešti neregėtą sėkmę, garantuoti karjerą, tai bent praskaidrinti pilkumą, kurioje gyvename 7 mėnesius iš 12. Pakelti nuotaiką, nes kitaip kartais yra linksmiau.

 

grožio blogas makiažas su essence

 

Lankantis ne Vilniuje vaizdas visai kitoks, išsiskiriančių iš kitų žmonių vos vienas kitas, nes būti pastebėtam, o ypač gauti kokią nors neigiamą pastabą ar bent žvilgsnį šansų daug daugiau. Šiuo atžvilgiu galiu pasakyti, kad provincijoje gyventi yra daug nuobodžiau. Kartais taip norisi, kad akis pagautų įdomų žmogų (na, jo išvaizdą, aprangą, nes pagal ją sutinkam), tačiau tai nutinka labai retai. Gyvenimas yra tik vienas, tikra šventė, jei į jį žiūri kaip į šventę, tačiau jame daug rutinos, kurią galime labai lengvai nuspalvinti spalvingu makiažu, ryškiu afrikietiško stiliaus šaliko, didele skrybėle, skėčiu su taškeliais, batais su spygliais ar kniedėmis, na suprantate, bet kuo, kas bent truputį yra kitaip negu daugelis yra pratę. 

 

makiažas grožio tinklaraštis

 

Rytina, pilkuma kartais žudo, todėl sielą gerai gydo bet kokie neįprasti mažmožiai. Štai paėmiau ir išbandžiau, kaip atrodo raudonas Essence lūpų pieštukas ant akių derinyje su auksiniais šešėliais ir rudomis blizgiomis lūpomis. Nors rezultatas man labai patiko, tačiau tikrai neketinu taip dažytis kasdien. Tai eilinis eksperimentas. Bus kitas kartas, bus kita spalva, tačiau svarbiausia čia net ne ji, svarbiausia, kad gyvenimas tą dieną atrodė bent kiek kitoks, daug įdomesnis man pačiai, net nežinau, ar kas nors pastebėjo, kaip esu pasidažiusi. Svarbiausia mylėti save, tikėti savimi, tai reiškia būti laisvu rinktis, būti savimi, ne kitu, būti unikaliu, būti kitokiu...Ir rutina, lietus, pilkas dangus mums niekada nebus baisūs.

 

makiažas grožio blogas

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (5 Votes)