Mėgstamiausias mano draugės nagų lakas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Nagų priežiūra

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

anny 181

anny outdoor style

 

Mano draugės, kurias palikau gyventi Vilniuje, pastebėjau irgi kuo toliau, tuo labiau skiria dėmesio kokybei visose gyvenimo srityse, o ypač kalbant apie drabužius ir kosmetikos priemones.

Jau gana seniai supratome, kad nesame tokios turtingos, kad galėtume pirkti pigius nekokybiškus daiktus, kurie tarnaus kelis kartus. Pavyzdžiui aš turiu gal trisdešimt ar net penkiasdešimt nagų lakų, kurie kainavo iki 10 lt. Tiek prisipirkau galvodama, kad neturiu pinigų (seni geri studentavimo laikai), todėl negaliu pirkti brangaus lako. Taip panaudojus ir nusivylus (tai per lėtai džiūdavo, tai per mažai pigmentuoti, tai spalva pasirodydavo visai kitokia, nei tikėjausi), pirkdavau vėl ir vėl naują nagų lako buteliuką. Taip susikaupė dabar jau visai nenaudojamų nagų kolekcija. Kokia nebrandi taupytoja ir pirkėja buvau, ajajai.

Savo geriausios draugės paprašiau parodyti, koks jos mėgstamiausias nagų lakas. Ji tikrai nenustebino manęs atsiuntusi ANNY Outdoor Style nagų lako ant jos nagų nuotraukų! Moteriška, subtilu ir traukia dėmesį.

O koks jūsų mėgstamiausias nagų lakas ar spalva?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)