Paskutinė septinta atostogų diena: namų ilgesys ir atsisveikinimas su Korfu

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

atostogos užsienyje

Kaip įsivaizduojate paskutinę savo atostogų dieną? Tikiuosi, kad jokio liūdesio! Neverta. Viskas turi pradžią ir pabaigą, o geriausi dalykai gyvenime trunka trumpai. Juk kasdien valgant tortą po kurio laiko negalėtume į jį žiūrėti, tiesa?!

Gerai, kad mūsų naujai iškeptos kompanijos atostogų poreikiai visiškai sutapo. Po nuolatinio važiavimo aplink serpantinišką ir netvarkingą salą (pedantams čia griežtai nerekomenduoju skristi, nes galite patirti širdies smūgį pasižiūrėję į graikų kiemus ir pakeles), paskutinę dieną visi norėjome praleisti tingiai plepėdami prie baseino, skaitydami atsivežtas knygas (draugė skaitė Kristinos Sabaliauskaitės knygą apie Vilnių), mėgaudamiesi kalnų ir baseinų gultų vaizdu.

Čia krapnoja lietutis, čia vėl kaitina saulė. Jaučiu kaip dar kartelį nudegiau, nes saulė žnybia odą. Gaila, kad ją teks slėpti po šiltais rudeniniais drabužiais, nes mūsų gimtinėje jau minusas. Olialia!

Spalis Graikijoje - kaip mūsų vasara. Geografinis išsidėstymas nepagailėjo graikams šilumos, gal dėl to jie tokie išlepę tinginiai?! O mus kiek nubaudė... Temperatūra čia - apie 25 laipsnius, vanduo - toks pats šiltas. Čia ryte jau 8 nebenorime miegoti, nes pro balkoną sklinda įvairūs gamtos garsai: loja šunys, kudakuoja vištos, o jas linksmina gaidys. Mus irgi, cha cha... Tikriausiai atsiminsiu jį labiausiai.

Pietums kertame sumuštinius su atsivežtais lašinukais ir česnaku, kad apsigintume nuo mūsų gimtinėje laukiančių virusų. Visi jau esame šiek tiek pasiilgę namų ir mūsų daug dirbančios kultūros. Namie manęs laukia mano gyvenimo džiaugsmas ir skausmas Sofija. Jau laukiu, kada ji mane ves tirti didelio didelio pasaulio... Ir vers mane į jį pažiūrėti vis naujai...

Lėktuvas nusilies vėlai vakare, tad namie būsime tik pusė 12. Vilniuje senamiestyje laukia draugai (tikiuosi, cha cha),  o lagaminai lūžta nuo lauktuvių. Beveik nieko nevežame sau, nes norime palepinti artimiausius žmones. O mes ką, jau prisilepinome, tikiuosi visai žiemai, nes kelionių niekur jau ilgam nenusimato. Prasidės darželis - namai - darbas maratonas. Myliu gyvenimą! Kiek gaila išsiskirti su naujais bendraminčiais, tačiau tikiu, kad dar ne kartą leisimės į nuotykius kartu!

Visiems patariu kelonių metu nerti į naujas draugystes, atvira irdim priimti naują kultūrą, ir mokytis... O naujos draugystės vilioja tuo, kad nežinai, kuo jos baigsis, ar išvis tęsis... Taip pat linkiu visiems mokėti mėgautis gyvenimu, nesvarbu kur esate.... Tai nelengva, nes kiek priklauso nuo kultūros. Svarbu žinoti, kad  malonumai prasideda mūsų galvose...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.50 (1 Vote)