Kur aš perku eterinius ir bazinius aliejus bei mano mėgstamiausi

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

eteriniai ir baziniai aliejai

 Eteriniai ir baziniai aliejai naujoji barmune

 

 

ETERINIAI IR BAZINIAI ALIEJAI REIKALAUJA SPECIALIŲ ŽINIŲ

 

Eterinius aliejus, kaip kaip ir bazinius, reikėjo laiko prisijaukinti, tačiau dabar be jų neįsivaizduoju savo buities ir odos priežiūros.

 

Aliejai reikalauja žinių, patirties ir išmanymo. Tai ne dekoratyvinė kosmetika, kad imi ir tepi. Reikia žinoti kokį, kada, kur. Eterinius aliejus net gi nepatariama naudoti nėščioms moterims. Kaip ir dideliais kiekiais. Tik pagal paskirtį, tik po truputį...

Pavyzdžiui, kokosų aliejus labai gerai tinka akių makiažui nuvalyti, tačiau aliejų mišinys tam tiko labiau. Kokosų aliejus plaukams juos ne apsunkina, o kaip tik suteikia apimties! Neįtikėtina, tačiau jei to nežinosi, tai gal ir neišbandysi. Mangų aliejus labai kietas, todėl man jį sunku naudoti. Kakavos sviestas padeda esant kosuliui. Migdolų aliejus sumaišytas su arbatmedžio eteriniu aliejumi puikiai įveikia slogą arba yra prevencinė priemonė. Visgi neužtenka to žinoti, reikia žinoti kokiais kiekiais maišyti. Eukalipto eterinis aliejus padeda esant kvėpavimo ligoms.

Tas žinių sukaupimas užima laiko, todėl ir aliejų prisijaukinimas jų reikalauja. Man labai patinka eterinius aliejus naudoti plaunat grindint ar šluostant baldų paviršius. Aliejų tema - neišsemiama, nes galima atrasti įvairių jų panaudojimų variantų. 

Eterinius ir bazinius aliejus renkuosi iš lietuviškos įmonės Naujoji Barmunė, nes ja pasitikiu, o gamtos mokslų daktarė Zita yra tikra savo srities žinovė! 

Tiesą pasakius, net nežinau kur dar galima įsigyti kokybiškų eterinių ir bazinių aliejų. Kur perkate jūs? Ar juos naudojate ir kokius rekomenduojate?

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)