Pasidažyti tarsi prancūzei

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

prancūziškas makiažas

 

Kai pradėjau domėtis prancūzijos tema, didžiausią dėmesį kreipiau juodą spalvą dievinančių moterų stiliui. Sužinojau begalę stiliaus paslapčių. Paskutinės perskaitytos knygos ypač patiko. Tai Stilinga tarsi prancūzė ir mano pirmiau už vyrą perskaityta knyga Stilingas tarsi prancūzas, parašytos Isabelle Thomas ir Frederique Veysset.

Kad ir kokią knygą būčiau skaičiusi, apie makiažą buvo užsimenama labai mažai. Reikalas tas, kad prancūzės tikrai tiek dėmesio neskiria ir tiek priemonių nenaudoja kaip mes. Nemano, kad jų odą reikia dengti storu makiažo pagrindo sluoksniu. Tiki, kad persistengti yra blogo skonio ženklas. Jų gana tamsys gymis, išraiškingi bruožai, vešlūs ir dažnai neišpešioti antakiai ir apskritai kitoks požiūris į išvaizdą leidžia joms jaustis laisvai leidžiant minimaliai laiko makiažui. Bet. Maksimaliai laiko veido odos priežiūrai. Veido oda privalo būti sveika, skaisti, tokia, kad nereikėtų jos slėpti.

Koks tas prancuziškas požiūris į makiažą? Toks pats kaip ir į stilių: niekas šiukštu negali galvoti, kad daug laiko praleidai prie veidrožio, juk gyvenimas yra pilnas malonumų, tad neverta vargti ten, kur nereikia. Prancūzės renkasi mėgautis kitų draugija vietoj galvojimo apie savo makiažą. Visos žinome tą jausmą, kai galvojame, ar mūsų makiažas tinkamas tam tikrai situacijai. Mažiau visada geriau už daugiau.

Jei nepatikėsime (o ir nereikėtų), kad rinkdamosi drabužius prancūzės praleido mažai laiko, tai minimalus makiažas irgi dar ne visada nesako, kad laiko jam skirta buvo mažai, nes vos matomą makiažą paprastai daug sunkiau atlikti nei akivaizdžiai matomą. O dabar perbėgame keletą žingsnių ir priemonių, susijusių su prancūzių makiažu.

 

prancūziškas makiažas

 

 

1. Odos priežiūra suvalgo daugiausiai laiko, tai kasdieninių ritualų seka

 

Visų pirma, reta kuri prancūzė naudoja veido prausiklį, o jei naudoja, tai tik vakare. Dar prausdamosi po vėsiu rytiniu dušu jos nusiprausia ir veidą. Labai mėgstami yra micelinis vanduo ir terminis. Prancūzės tepasi daugiau kremo negu mes ir tai laiko šventa pareiga. Taip pat veido kaukių naudojimo ar SPA procedūrų nelaiko prabanga. Tai savaime suprantama, ne kūnu reikia rūpintis taip kaip ir siela. Paprastai prancūzės didžiuojasi savo skaisčia ir lygia veido oda ir jos priežiūrai skiria daugiau laiko negu makiažui. Jei oda graži, nereikia ir naudoti begalės dekoratyvinės kosmetikos priemonių.

 

2. Tušas yra makiažo pagrindas

 

Prancūzė retai naudos šešėlius, bronzinę ar skaistinančią pudrą, tačiau niekada nepraleis progos pasidažyti juodu tušu. Prancuzės dažniausiai turi gražias, vešlias blakstienas, o tušas jas padaro dar išraiškingesnes.

 

3. Lengvas skaistalų potėpis

 

Prancuzės su skaistalais nepersistengia. Juos gerai paskirsto ant veido, renkasi labai natūralius, vos matomus rožinius ir rausvus atspalvius. Skaistalus naudoja beveik kiekviena. Tai svarbus odos akcentas.

 

4. Akių pieštukas kuo arčiau blakstienų linijos

 

Prancuzės stengiasi vengti ryškių, įmantrių ir nenatūralių akių pieštuko linijų. Jei akių pieštuką naudoja, tai linija eis palei pat blakstienas ir dažniausiai neturės užlenkimų. Akių pieštukas priverčia jų blakstienas atrodyti dar tankesnes. Spalvoti pieštukai nėra mėgstami.

 

prancūziškas makiažas

 

5. Padūmavusių akių makiažas

 

Prancūzės dažnai tapatinamos su lengvai padūmavusiomis akimis, kurios dar labiau sustiprina paslaptingumo įspūdį ir papildo juodą aprangą. Dažniausiai naudojamas tas pats akių pieštukas, tik vakarui jis yra išsklaidomas per visą judrųjį voką. Dabar pilna pieštukų su kempinėle, todėl padūmavusių akių makiažą susikurti dar lengviau.

 

6. Raudonos lūpos prie neutralaus makiažo

 

Prie neutralaus makiažo ir drabužių, jei matoma, kad pristigo kažkokio ryškesnio akcento, apranga atrodo nuobodžiai, dažnai lūpos pasirenkamos paryškinti raudonai. Nesvarbu, vakare ar dienos metu. Tuomet lūpos tampa pagrindiniu prancuzės išvaizdos akcentu.

 

Ir dar. Mėgstamiausi produktai

 

Tarp populiariausių prancūzių produktų rasite VICHY terminį valiklį, NUXE Huile Prodigieuse sausą aliejų, naudojamą visam kūnui, Lierac veido serumą, La Roche - Posay kremą, apsaugantį nuo saulės, Klorane sausą šampūną, Caudalie veido miglą, Avene veido kremą, Bioderma micelinį vandenį. Makiažui dažniausiai pasirenkamos populiariausios kompanijos, tokios kaip Dior, Chanel ir pan. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (3 Votes)