Grožio blogo užkulisiai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

grožio blogas spritz aperol

 

 

Jei sekate mano tinklaraštį nuo pat pradžių, turbūt prisimenate, kad grožio blogo idėja gimė į pasaulį atėjus Sofijai. Atrodė būti su vaiku yra lygu nieko neveikti! Kokia gėda sėdėti namuose, kai visi dirba! Visi veikia kažką svarbaus, o ką aš? Koks juokingas dabar atrodo tas mano požiūris! Net negaliu lyginti savo savijautos tuomet ir dabar, bet apie viską nuo pradžių.

 

Iš pradžių - kaip niekam tikęs (na kai kas sakys ir šitas nieka  tikęs, viskas gerai) mamyčių tinklaraštis be įkvėpimo (na neturiu ką pasakyti, tiksliau nenoriu kalbėti apie vaikus), vėliau, kaip grožio blogas, sukurtas nuo A iki Z mano pačios, dar vėliau ir visai nauju pavadinimu bei pavidalu, ne mano kurtas - kaip grožio ir gyvenimo būdo Baltijos grožio blogas. Tinklaraštis keitėsi su manimi.

Ak, kiek daug pasikeitė visko per tuos kūrimo metus. Nežinau ar tinklaraštis patobulėjo, bet man atrodo, kad jo kūrimas puikiai susijungė su mano asmenybės, požiūrio į gyvenimą kaita. Tai buvo mano kelias į laimę! Iš pradžių sėdėdavau iki išnaktų bandydama išsiaiškinti tiklaraščio kūrimo ir populiarinimo niuansus, aktyviai su visais bendravau, populiarinau tinklaraštį, tai taip buvo užvaldę mano mintis, kad norėjau tik kiaurą dieną sėdėti prie kompiuterio, ką ir daro tinklaraščius kasdien pildantys kūrėjai. Fail.

Nuotraukų darymas, prieš tai galvojimas apie produkto pateikimo idėją, susirašinėjimas su norinčiais ką nors reklamuoti žmonėmis, like ir follow sekimas,  tinklaraščio populiarinimas ir begalė kitų dalykų, kurie lieka už kadro ir nurašomi savo laisvalaikio leidimui užima tiek laiko, kiek jo skirdamas bet kuriai kitai veiklai galėtum užsidirbti daug, tikrai daug.  Atostogos ir laisvalaikis tampa nuolatiniu galvojimu, ką aš parodysiu kitiems, taip ir nespėjant kokybiškai pasimėgauti bendravimu ar kokia nors kelione spaudant arba fotoaparato mygtyką, arba socialinių tinklų programėles.

Vienu metu mano mėgstamiausia blogerė nustojo rašyti. Ji neužsiėmė jokia reklama ar kokiu nors kitu bendradarbiavimu su kosmetikos ar drabužių, batų kompanijomis. Pasitraukė iš socialinių tinklų. Pradėjau galvoti KODĖL. Dabar suprantu. 

Jei pradžioje, nekeipdama dėmesio į dienos nuovargį, tik užmigus dukrai sėsdavau rašyti naujo įrašo, kurį skelbdavau kasdien, po kelis kart, tai laikui bėgant retinau įrašus, fotosesijas, dar vėliau - buvimą socialiniuose tinkluose. Mano virtualus gyvenimas vėl tapo realiu! Valio! Ieškojau aukso viduriuko, kad aš, mano šeima jaustųsi gerai būdami kartu. Taip pat labai greitai grįžau ir į pagrindinį darbą, kuris kaip ir vaiko auginimas atėmė daug energijos. Kaip tik tuo metu dukra pradėjo non stop sirgti, kartu su ja ir aš, tai tęsėsi visus metus. Prieikė dar daugiau energijos, kad galėčiau ir normaliai gyventi, ir dar rašyti tinklaraštį, kurį be proto myliu. Ir dabar jums rašau iš ligoninės dukrai miegant. Kaip suprantat, atėjo metas rinktis, nes visko spėti neužtenka laiko, energijos ir net sveikatos...

Per šiuos metus susidėliojau prioritetus ir pagaliau jaučiuosi puikiai - radusi tą aukso vidurį tarp savo noro rašyti ir fizinio bei psichologinio poreikio būti ČIA IR DABAR, su savo šeima, ne spoksojant į ekraną, o iš tikrųjų gyventi čia ir dabar. Patirti ką reiškia tikras gyvenimas, nesukti galvos apie nuotraukas, įrašų skelbimą, dalinimąsi. Tai iš manęs atimdavo tikrai per daug energijos...Internetas mano manymu iš mūsų atima tikrą gyvenimą, bent jau tuo atveju, jei jauti, kad kažkas ne taip, kad kažką praleidi realybėje. Pasirinkau.

Nerašau kasdien, neatsakau į laiškus iš kart, nesidalinu viskuo, nepopuliarinu tinklaraščio, nes jau senokai aišku, kad tai nėra mano tikslas, nors iš pradžių ir atrodė kitaip. Skaitytojų nedaugėja taip, kaip aš norėčiau, tačiau man jau visai tai nesvarbu, tai praeitis. Nenoriu savo gyvenimo leisti sėdėdama prie kompiuterio ekrano diena iš dienos. Pastebėjau, kad internete viskas darosi nuobodu, kartojasi, per greitai tampa nesvarbu...Daug netikrumo, apgaulės, pagražinimo. Atsibodo. Nenoriu savo laiko leisti socialiniuose tinkluose. Nereklamuoju produktų, kurie man iš tikrųjų visai nepatiko, rašau tai, ką manau, neieškau bendradarbiavimo kontaktų, kad gaučiau nemokamų dovanų, nes už jas reikia atidirbti. Noriu gyventi čia ir dabar, todėl negaliu rašyti įrašų kasdien, dalintis nuomone apie kiekvieną gautą produktą.

TAČIAU. Vis dar noriu, kad tinklaraštis būtų mano aistra, kad rašyčiau iš širdies, nepataikaudama skaitytojui. O labiausiai, kad niekada nenustočiau rašyti. Kad ir ką veikčiau gyvenime, kad ir kokia užsiėmusi bučiau, kad ir kas atsidurtų mano prioritetų viršuje. Baltijos grožio blogas yra kaip virtualūs namie, kurie nuolat keičiasi, nes nuolat keičiuosi ir aš, kuriuose noriu matyti tik laimingus, pilnavertį, o ne virtualų gyvenimą gyvenačius žmones, kurie trumpam užbėga ir lekia patirti gyvenimo pilnu pajėgumu, įkvėpti gryno oro, patiri tikro ir artimo bendravimo, nuotykių, adenalino. Tokių, kurie VISADA NORI DAUGIAU, taip kaip aš, jau daugelį daugelį metų. Esu be galo laiminga, matydama tam tikrą skaičių žmonių dešinėje tinklaraščio pusėje, kuriems rūpi tai, kas rūpi man. Jeigu čia randate kažką įdomaus sau, mano tikslas pasiektas - aš laiminga.

Prasmingo jums realaus gyvenimo, brangieji mano skaitytojai!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (3 Votes)