Klaipėdos zoologijos sodas įsiminė ilgam

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Klaipėdos zoologijos sodas

Be galo dievinu Lietuvos gamtą, šalia namų bėgančią upę su nepakartojamu žaliu peizažu ir būriais ančių, pro šalį nuolat vandenį skrodžiančią gulbių porą, iš antro aukšto matomus kaimynu stogus ir bažnyčios bokštus, kurių ypatingas grožis atsiskleidžia vakarop; dideliais žiedais aplipusias gėles, laukinius vijoklius, visus pasaulio gyvūnus, kokybišką maistą, Italijos architektūrą...STOP.

Klaipėdos zoologijos sodas

Klaipėdos zoologijos sodas

Klaipėdos zoologijos sodas

Klaipėdos zoologijos sodas

Klaipėdos zoologijos sodas

Klaipėdos zoologijos sodas

Klaipėdos zoologijos sodas

Klaipėdos zoologijos sodas

Sugrįškime prie gyvūnų. Klaipėdos MINI ZOO. Į jį sugalvojome nuvažiuoti vos kitą dieną grįžus iš ligoninės, kad sugražintumėm geras emocijas į mūsų širdis. Čia patyrėme neįtikėtinai daug džiaugsmo ir nors maža jo dalele noriu pasidalinti su jumis.

Klaipėdos zoologijos sodą rasti nelengva, bet verta. Jis įsikūręs nuo 2001 metų 10 km atstumu nuo Klaipėdos. Tikslus adresas. Daugelis net nežino, kad pajūris turi savo zoo, kuris išsiskiria savo jaukumu. Čia rasite gal ir mažiau gyvūnų nei Kauno zoologijos sode, tačiau galėsite pabūti laukinių gyvūnų apsupty.

Laisvai laukuose ganosi elniai ir stirnos, kurių būrelis jau mažai beturi laukinio gyvūno baikštumo. Galėsite paglostyti galvas lsusivėlusioms lamoms. Čia pat buivolas jums priešais akis kyštels savo ragus, beždžionė iškiš savo mažą rankutę ieškodama netoli pabertų saulėgrąžų sėklų...Išvysite vos tik gimusius ančiukus alioje baloje; jei pasisesk gal net jūsų akyse gims koks nors gyvūnas. Mes matėme kaip gimė ir svirduliuodama nubėgo lama.

Daugelį plėšrių gyvūnų stebėsite tik gulinčius narvuose, tačiau jei labai panorėsite, už 15 eurų žmogui galėsite pabūti ir nusifotografuoti su naujagimiais tigriukais, kurie kaip kačiukai sukiosis apie jūsų kojas.

Nepamirškite gyvūnėliams lauktuvių atnešti morkų ar salotų, o jei pamiršote, o 60 centų galėsite kasoje įsigyti kibirėlį su skania duonele ir batonu, kuriais gausiai galėsite apdalinti visus jums patikusius gyvunėlius. Didžiausią įspūdį man padarė didžiausios batono mėgėjos, visiškai nebaikščios stirnos ir elniai, kurie jau pamatę žalią kibirėlį bėgs jūsų pusėn ir apsus būryje.

Smagus šėrimo ritualas ištirpdė mano širdį, todėl kuo greičiau noriu aplankyti šiuos gyvūnėlius iš naujo...Kviesime ir senelius, nes zoologijos sodas džiugina ne tik mažiausius.

Ačiū, kad skaitėte, ačiū, kad kasdien esate su manimi...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (3 Votes)