InHair jau Klaipėdoje! Ir aš ten buvau, alų midų gėriau

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

InHair parduotuvė Klaipėdoje, Naujojo sodo gatvėje

 

 

Pagaliau ir aš kažkur išėjau pasižmonėti! Į daug kvietimų lieka atsakyta neigiamai, nes jie visi Vilniuje, o aš retai turiu galimybę išvažiuoti. Šį kartą renginys vyko vietoje, tad mielai nukulniavau. Klaipėdoje, Naujojo sodo g. 1 jau apie tris savaites veikia nauja inHair profesionalių plaukų priežiūros priemonių ir įrankių parduotuvė. Aš buvau pakviesta į seminarą apie šukuosenas namuose, taip pat pasinaudojau galimybe išsitirti plaukų būklę bei susigarbanoti plaukus. Ačiū už kvietimą, likau labai patenkinta tiek garbanomis, tiek pačiu seminaru, produktų pasiūla, bendravimu.

 

INHAIR parduotuvė Klaipėdoje grožio blogas

 

Jei esate kaunietės, galite apsilankyti tokioje parduotuvėje ir Kaune, Savanorių pr. 139. Ką jau kalbėti apie senokai Vilniuje veikiančią parduotuvę Žygio g.

Parduotuvė nuo kitų skiriasi tuo, kad pirmiausia specialiu aparatu yra patikrinama jūsų odos ir plaukų būklė, o tik tada konsultantė parenka jums reikalingiausias priemones, žinoma, jei atėjote ne tik pasižvalgyti, kas yra irgi labai malonu.

Parduotuvėje aptikau populiariausius profesionalios plaukų priežiūros ženklus. Čia didžiulėse lentynose rikiuojasi mano šiuo metu išbandomi MATRIX, puikiai žinomi CHI, kiek primiršti WELLALOREAL PROFESSIONEL, nė karto nebandyti GHD, kurie, sako, jog patys geriausi rinkoje, REF bei kiti produktai. Viską norisi išbandyti, bet pasirinkimas toks didelis, kad be specialisto konsultacijos geriau nebandyti rinktis, nebent tiksliai žinai ko tau reikia.

Rekomenduoju pirmiausia užsukti specialiu kompiuteriniu aparatu išsitirti ir su konsultante išsiaiškinti savo plaukų poreikius, apžvelgti asortimentą, o kitą kartą sugrįšti su pirkinių sąrašu.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)