Kelionių kosmetinė: kuo toliau nuo sovietinio paveldo

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Baltijos grožio blogo kosmetinė kelionėje

 

Vakar pasakiau vyrui, kad einu miegoti, o iš tikrųjų žiūrinėjau pigius skrydžius ir viešbučius. Nesame turtingi, o ant nosies dar remontas, tačiau norime keliauti, tiksliau to kaip oro reikia man. Gerai, kad laisvai ir nebrangiai tapo įmanoma pakilti atsiradus didelei skrydžių ir kelionių organizatorių pasiūlai! Taigi atėjęs sako jis, ką čia žiūri, o gi žiū, kad analizuoju Barseloną, kurioje dar nesame buvę. Spėkit, ar jis buvo patenkintas? Suprantu, jo mintyse namų gražinimas. Nepaisant to, rugsėjį skrendame į Paryžių atšvęsti dešimt metų kartu, tačiau kelionės yra toks dalykas, kad niekada negana - juk pasaulis toks didelis! Šiandien pasižiūrėkime kartu, ką imu į keliones susijusio su grožio sritimi, nes apie atostogų garderobą jau skaitėte

 

1 DEKRATYVINĖS KOSMETIKOS PALETĖS

 

Paletėms teikiu pirmenybę, nes kelionės metu svarbu neapsikrauti. Jau gana to, kad namuose pilna daiktų, kuriais sunku atsikratyti. Paletės leidžia sutaupyti vietos kelionės kosmetinėje, atspalviai dažniausiai būna idealiai parinkti, randame tiek dienai, tiek vakarui skirtų variantų. Dažnai būna pridėtas ir šepetėlis, tačiau aš visada imu atskirus. Taigi kelionių metu tegyvuoja paletės, o visa kita lieka pailsėti.

 

Baltijos grozio blogas kosmetinė kelionėje

 

2 NEUTRALŪS ATSPALVIAI

 

Kaip matote, mano kelionių kosmetikoje vyrauja ramių, šiltų tonų, neutralūs atspalviai, kurie tinka prie visų atostogų garderobo variantų. Mano kelionių drabužiai dažniausiai būna ryškių spalvų, todėl neutralūs atspalviai nelieka panaudoti. Tiesa, viena kita ryškesnė spalva tikrai nepamaišo.

 

3 KOKYBIŠKA IR PROFESIONALI KOSMETIKA

 

Kodėl mano kelionių kosmetinėje matote profesionalams skirtoms kosmetikos? Nes atostogų metu dažnai būna karšta ir šlapia. Nesirenku šalių, kuriose galiu sušalti, todėl išlaikyti makiažą sunku. Profesionalios arba bent pakankamai kokybiškos dekoratyvinės kosmetikos priemonės garantuoją ilgą išlaikymą, pageidauju - nuo ryto iki vakaro. 

 

 

4 LAIKO PATIKRINTA KOSMETIKA IR LIKUČIAI

 

Kelionių metu nemėgstu siurprizų arba kosmetikos testavimo, todėl imu tik mėgstamiausias ir laiko patikrintas grožio priemones. Natūraliai tik mėgstamiausi produktai atsiduria kelionei ruošiamoje kosmetinėje. Taip pat, ypač kalbant apie kūno priežiūrą, imu jau besibaigiančius produktus. Net mama Italijoje juokėsi, kaip aš viską išmetu. Taip, išmetu, nes kelionėje užbaigiu kosmetiką, kad atsirastų vietos naujai tos šalies kosmetikai, whoo whoo.

 

Baltijos grozio blogas kosmetinė kelionėje

 

5 NEJUOKINKIME PASAULIO VAKARINIAIS MAKIAŽAIS KELIONIŲ METU

 

Kad esame panašios į ruses, nieko jau nepadarysime, tačiau kelionės metu stengiuosi dažytis mažiau nei įprastai. Jei pasižiūrėsime į pasiturinčių šalių turistes, pamatysime itin subtilų makiažą, todėl stengiuosi ir aš išaugti iš sovietinio palikimo - vakarinio makiažo dieną. Ekspermentuoju namuose. Kelionės metu svarbiau švara ir natūralus, ir taip užsieniečius stebinantis grožis. Mes, lietuvės, tikrai neliekame nepastebėtos bet kurioje pasaulio šalyje, todėl daugiau pasitikėkime savimi ir savo išvaizda.

 

Baltijos grozio blogas kosmetinė kelionėje

 

Ką pasiimti į kelionę galite paskaityti ir Makaliaus puslapyje.

 

Linkiu jums daug gražių kelionių, nepamirštamų įspūdžių, kad ir keliaujant po Lietuvą. Svarbu, su pačiais artimiausiais ir besijaučiant savimi!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)