Thief vagis ladro Antonella Cerrone B&B La Coorte Roma Italija

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Noriu žinoti

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

ladra antonella Cerrone bb La Coorte Roma Italia

ladra thief Antonella Cerrone works through booking.com 

 

 

Sveiki, šis įrašas yra visai ne pagal mano tinklaraščio temą, tačiau viešumas internete jau ne kartą padėjo išspręsti iškilusias problemas. Šiuo įrašu, po kurio seks ir angliškas, ir itališkas, siekiu jus įspėti, taip pat atkreipti Antonella Cerrone iš Italijos dėmesį, kad pinigų paėmimas ir vengimas duoti viešbučio apmokėjimo patvirtinimą yra vagystė, taigi nusikaltimas. Viešinu visą informaciją, kad ne tik svečiai iš Lietuvos, bet ir iš užsienio žinotų, ko galima tikėtis apsistojus pas nepatikimą booking.com klientą. Jeigu jums šis įrašas yra neaktualus,  atsiprašau, skaitykite kitus grožio blogo įrašus. Viskas rašyta su karštom emocijom, todėl atsiprašau už klaidas jei tokių pasitaikys.

 

ABOUT A THIEF B&B LA COORTE AND ANTONELLA CERRONE, ROMA, ITALIA  

 

 

Š.m. gegužės 25 d. viešbutis Italijoje B&B La Coorte, adresu Via Gabi 17, San Giovanni, 00183 Romoje, Italijoje, Antonella Cerrone per viešbučių užsakymo sistemą www.booking.com be mano sutikimo neteisėtai nuskaičiavo 301.00 eurą nuo mano kreditinės kortelės sąskaitos.

Viešbučio numeris sistemoje: 421610.

Apsistojimo šiame viešbutyje data buvo: 2016 06 02 - 06 09.

Booking.com viešbučio užsakymo numeris: 811036195.

Internetinis puslapis: http://www.bblacoorte.it/ 

E-mail: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Nuskaičiavus pinigus nebuvo atsiųsta sąskaita, nebuvo kitaip pranešta apie atliktą nuskaičiavimą, viešbučio kambario apmokėjimą.

 

Atvykus į viešbutį paaiškėjo, kad tai butas padalintas į kelis kambarius ir nėra registratūros bei nuolat esančio žmogaus, tik viešbučio svečiai. Antonella Cerrone tik sutartu laiku atvyksta įleisti svečių ir daugiau beveik nepasirodo visos viešnagės metu.

 

Atvykus žmonai buvo liepta sumokėti 301 eurą kambario mokestį grynais ir 49 eurus Romos miesto mokestį, viso 350 eurų.

 

Kadangi kreditinė kortelė buvo naudojama pirmą kartą, tik užsakant viešbutį per booking.com, nepamačiau, kad 301 euras buvo nuskaičiuotas savaitė prieš žmonai išvykstant.

 

 

Paskutinę kelionės dieną viešbučio administratorė Antonella Cerrone sąmoningai nepasirodė, raktus palikome viešbučio kambaryje. Grįžę mano kreditinės kortelės sąskaitoje pamatėme, kad viešbutis jau gegužės 25 dieną buvo nuskaitęs 301 eurą.

 

 

Manome, kad tai buvo atlikta neteisėtai, nes sutartą dieną žmona atvyko į viešbutį, atvykusi  negavome sąskaitos apie internetinį apmokėjimą, įšaldyti pinigai neturėjo būti nurašyti sumokėjus grynais atvykimo dieną.

 

 

Nesame pirmieji, kurie negavo sumokėjimo grynais patvirtinimo (žr. Extreem iš Lietuvos ir Tomaš iš Slovakijos prisegtus vartotojų atsiliepimus). Pasirodo, tai nėra pirma praktika. Įstaiga vykdo neteisėtus veiksmus nuduodama sumokėjimo kvito.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

 

Įstaigos el.adresas per booking.com sistemą: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. +39 389 1676336 Antonella Cerrone

Įmonės pavadinimas: L'azienda La Coorte Affittacamere di Antonella Cerrone, codice ateco 2007 (55.20.51)

Užsakant viešbutį pateikti kortelės duomenys 2016 gegužės 16 d.

Antonellai dabar amnezija, ji neatsimena ėmusi grynus pinigus, kalba apie kažkokį asistentą, kurio nebuvau mačiuso, išsigalvoja faktus arba nekelia, neatsako. Teigia, kad jai buvo sumokėta tik Romos mokestis 49 eurai, vėliau kalbėjo apie pavėluotą atvykimą, šiuo metu nekelia ragelio ir neatsako į sms ir el.laiškus. Neaiškus kalbėjimas ir faktų išsigalvojimas leidžia manyti, kad žala atlyginta nebus, todėl faktai viešinami, jau kreiptasi į banką ir bus kreipiamasi į policiją.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)